Jump to content
IGNORED

Branislav Lečić - silovanja


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

7 minutes ago, mackenzie said:

 

priča se za Karanovićku po twitteru da je ranije napastvovala mlađe kolege na FDU 

neka prijave. parametri sredine su bukvalno identichni. zastarelo i nedokazivo, njihova rech protiv njene.

 

ali prvo moraju da poizlaze iz ormara. ne moze bez toga, ne moze pricha se. pricha se i po tarabi.

Edited by gospa buba
  • +1 3
Link to comment
59 minutes ago, Leia said:


Koliko sam uspela da pohvatam tokom svoje ne previse duge karijere kostimografkinje u Srbiji, ti nasi glumci “slavni mocnici” su uglavnom neki polu-alkosi, polu-socijalni slucajevi sa ego tripovima nesagledivih razmera. Posto im je taj “boemski charm” jedini kapital, onda se to rabi do iznemoglosti pa gde prodje - prodje. A da nije prolazilo ne bi ni izgradili “reputacije”, naravno da je bilo ihahaj i zena kojima je veoma imponovala paznja nekog “ultra-jebaca”, tako da... Sve je to skupa jedna patoloska atmosfera iz koje se najbolje samo skloniti.

 

Jos su gori umetnici sa Slikarstva i Vajarstva. O ovima sa Primenjene da ni ne pricam.

  • +1 1
Link to comment
14 minutes ago, Lancia said:

Jos su gori umetnici sa Slikarstva i Vajarstva. O ovima sa Primenjene da ni ne pricam.


Netacno, na Primenjenoj su iskljucivo dame i gospoda :vikleri::nobles:

 

:fantom:

Link to comment
43 minutes ago, pacey defender said:

druagacije razumem citiranu izjavu kada procitam odlomak iz citirane vesti. jesam li jedini?

 

nisi.

ali ko će još i tekst čitati kad je blic-naslov sasvim dovoljan?

  • +1 5
Link to comment
39 minutes ago, Friend said:

 

Sistem vrednosti je tamo pomeren u odnosu na ostalo. Generalizacije sluze da oslikaju generalno stanje, a da ima i dragulja - ima, i njih moze svako normalan da prepozna.

 

 

a kod lekara tj medicinara? u prosveti? u državnoj službi, opština brus npr, crnci, gejevi, fudbaleri………………

 

glupost kao i svaka druga generalizacija

 

 

da ne bude zabune i sam često upadnem u sličan mod

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

a kod lekara tj medicinara? u prosveti? u državnoj službi, opština brus npr, crnci, gejevi, fudbaleri………………

 

glupost kao i svaka druga generalizacija

 

 

da ne bude zabune i sam često upadnem u sličan mod


Ne bih se slozila, a evo i zasto - za sve ove ostale struke koje navodis potreban je i neki konkretan skill, moraju nesto konkretno da isporuce za platu, da im pacijent ne umre, da znaju kako da im stranka na salteru popuni neki formular , da daju gol na utakmici itd.

Dok glumci prodaju glumu jebiga, sve moze biti i ovako i onako samo ako si dovoljno ubedljiv publici. Eto meni na primer gomila nasih renomiranih glumaca izgleda tragicno neuverljivo, preglumljeno, bezveze se dere i bacaka po sceni ali nasa publika ih voli pa su u nasoj javnosti nekakve face. A onda jednog dana jedan takav koji nema ni pristojnog osnovnoskolskog obrazovanja te se rve i sa srpskom gramatikom na konto toga sto je “faca” uspe da se progura i do pozicije ministra kulture. 

Ma... kao sto i rekoh u prvom javljanju na ovu temu, sveopsti primitivizam i nedostatak kriterijuma je u korenu manje vise svih problema naseg drustva, ipak treba pre svega pogodno tlo za ovakve likove da proklijaju i procvetaju.

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, pacey defender said:

druagacije razumem citiranu izjavu kada procitam odlomak iz citirane vesti. jesam li jedini?

Stavili su čoveku sliku i naslov totalno izvukli iz konteksta. U samom tekstu se vidi da on nema razumevanja za šamaranje. Nažalost, danas je samo naslov bitan. Čak su se i ovde neki zaleteli.

  • +1 4
Link to comment
18 minutes ago, Leia said:

 

Dok glumci prodaju glumu jebiga, sve moze biti i ovako i onako...

ništa ne može da bude i ovako i onako, i oni prodaju skil, tj skil koji mogu da isporuče prodaje njih

 

 

za ostatak posla u kome spominješ koren problema, naravno plus jedan

Link to comment
1 minute ago, kud u maglu Simoviću said:

ništa ne može da bude i ovako i onako, i oni prodaju skil, tj skil koji mogu da isporuče prodaje njih

 


Taj skil se kod mnogih nasih glumaca uglavnom svede na “harizmu”, otud onom bilmezu i hrabrost da palamudi kako “moze da ako on kaze da”

Profesija im sluzi da u svakoj ulozi glume sebe i na konto toga muvaju neke mucene zenske, eto sta cu nisam prevelik postovalac naseg “glumista”, there I said it :D
 

 

  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, Leia said:


Taj skil se kod mnogih nasih glumaca uglavnom svede na “harizmu”, otud onom bilmezu i hrabrost da palamudi kako “moze da ako on kaze da”

Profesija im sluzi da u svakoj ulozi glume sebe i na konto toga muvaju neke mucene zenske, eto sta cu nisam prevelik postovalac naseg “glumista”, there I said it :D
 

 

ne znam, ono sto sam ja gledala, lecic ume da bude sasvim korektan pozorisni glumac. 

Link to comment
ne znam, ono sto sam ja gledala, lecic ume da bude sasvim korektan pozorisni glumac. 
ne znam, probala sam i u pozorishtu da promenim mishljenje i nije pomoglo [emoji38]ol:

sent from bubamoto

  • +1 1
Link to comment
Just now, gospa buba said:

ne znam, probala sam i u pozorishtu da promenim mishljenje i nije pomoglo emoji38.pngol:

sent from bubamoto
 

doduse, kad malo bolje razmislim, secam se samo korespodencije od pre par godina. i tu jeste sasvim korektan, po meni. pre toga sam zaboravila gde sam ga jos gledala :blush:

Link to comment
  • Redoran changed the title to Branislav Lečić - silovanja
  • Redoran locked, unlocked and pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...