Jump to content
IGNORED

Branislav Lečić - silovanja


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

Lečić ovako priča i u predstavi i na snimku i u redu za hleb. Sa razlikom što se ovde konsultovao sa izabranim advokatom. Ne samo da te nisam silovao nego nismo imali seks, izmišljaš, dokaži.

 

Apel za pravnike da ne posustaju na ovom topiku u komentarisanju pravnih uglova procesa jerbo smo tu u deficitu.

Link to comment
13 minutes ago, harper said:

Svaka vama cast sto ste nasli snage da odgledate ovo. Ne znam samo sta ste ocekivali da cujete. Te likove kad ih uhvatis s prstima u pekmezu svi imaju isti scenario, taj template je napisan jos pre nekoliko hiljada godina.

 

 

Link to comment
Quote

Možda je očekivala nešto više, možda zato što se ništa nije dogodilo želi da se osveti, a možda želi da gradi svoju priču kroz mene“,

Da nije htela tvoje dete? Jedan ti je mnogo na ovom svetu.

Jeste kroz tebe priču, mnogo si bitan, ti imaš karijeru i porodicu a ona ima priču koju ne daš kroz tebe, kroz tvoj ofarbani tupe, kroz tvoje mlohavo matoro dupe, kroz tebe, pozorišnog glumca koji snima reklame za spas prostate. 

 

Ovo sve što priča, to su sve tako karakteristične rečenice za odbrane okrivljenih upravo za krivična dela sa elementima nasilja prema ženama.

 

 

Edited by halloween
  • +1 8
Link to comment

Kakav epski jebeni serator, ovo je 16 minuta koji govore "jesam silovao sam je", jer da nije bilo bi: "Zaprepašćen sam ovom optužbom, tog dana sam bio tu i tu, imam neamm svedoke, sa njom imam ovakav onakav odnos" ili tako nešto, već dajte mi presumpciju nevinosti i rešiće se na sudu. Da je mene neko optužio rekao bi "jebe mi se šta će ovaj ili bilo koji sud reći, nisam je takao i ja ću nju tužiti za klevetu" pa nek dokazuje da jesam

 

Usro mu se neko u komentarima na glavu odmah:

 

Quote

Zasto ste onda isli u Jutarnji kod Jovane da pricate o Miki, ako ne bi trebalo da se prvo sudi u medijima kako kazete?

 

  • +1 3
Link to comment

Da dodam još ovo, prošlo vreme za edit: ovaj video zvuči kao neko ko se osamnaesti put pravda za istu stvar. Kao da su ga optužili da je ukrao gumene bonbone u prodavnici. 

  • +1 1
Link to comment

Gledamo žena i ja, kaže žena, lepo je sročio, advokat mu pomagao, vidi se, pa kao možda ima nekog smisla, pa taj pravnički pogled na sve, da treba sagledati i ovo i ono...

 

I kad je rekao da je vernik, žena u istom trenutku "Sad sam sigurna da ju je silovao"...

 

Meni bilo smešno, ali, jbg, kaže ona, kad je bila advokat, uvek su se krvci vadili da ne bi oni jer su vernici, a krivi, da ne mogu biti krvlji...

 

Standradan žvaka, glupa ko' kurac...

  • +1 7
Link to comment

U pravu ti je žena a i to je opšte poznato. Neko se od ovih poznatijih kriminalaca jednom pravdao da nije on taj koji je ubio jer je taj dan “crveno slovo”, a on je vernik i nikad ne bi skrnavio veru na taj način. Od tada kad čujem da se neko poziva na veru a uhvaćen je u nečemu, samo se slatko nasmejem. Ne treba poligraf, pao si.

  • +1 3
Link to comment

Milorad Ulemek je imao tu priču :rolleyes: Ima anegdota u knjizi Miloša Vasića o atentatu, Ulemek je na nekoj slavi celo veče jeo govna kako je on veliki vernik, kako redovno posti, ima svog duhovnika ili tako neka proseravanja, u tom ključu. I onda je valjda Beba Popović uleteo klizeći i pitao ga je l to znači da ne ubija sredom i petkom, pa je neko vreme bila tišina i svima je bilo neprijatno :hihi: Otprilike k’o i meni što je neprijatno sad dok gledam ovo obraćanje i pitam se je l moglo ovo sve i normalno da se kaže, kratko jasno i bez glumatanja i dramskh pauza.

  • +1 5
Link to comment
1 hour ago, radisa said:

I kad je rekao da je vernik, žena u istom trenutku "Sad sam sigurna da ju je silovao"...

+1

Čim postoji argument "Bog mi je svedok", u najvećem broju slučajeva je jasno. A ovde ima i "Gospođo, niste me razumeli".

  • +1 1
Link to comment

A "dobru" odbranu ima Lecic u javnosti, javljaju se Eva Ras, zena koja je odavno izgubila pojam realnosti, i izvesna Atina Ferari :) koja tvrdi da je bila sa njim, i da je on u stvari jedna dusa od coveka.

 

  • Haha 3
Link to comment
A "dobru" odbranu ima Lecic u javnosti, javljaju se Eva Ras, zena koja je odavno izgubila pojam realnosti, i izvesna Atina Ferari [emoji4] koja tvrdi da je bila sa njim, i da je on u stvari jedna dusa od coveka.
 
A treba videti šljam Jelena Tinska šta piše, sa sve ovako ružnu nije imao...

Sent from my M2002J9G using Tapatalk

Link to comment
Just now, arheolog1981 said:

A treba videti šljam Jelena Tinska šta piše, sa sve ovako ružnu nije imao...

Sent from my M2002J9G using Tapatalk
 

Odbijam da poverujem da to nije nekakva ironija. Onakve izjave, bile one humor ili ne su za robiju.

  • +1 4
Link to comment
  • Redoran changed the title to Branislav Lečić - silovanja
  • Redoran locked, unlocked and pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...