Jump to content
IGNORED

Branislav Lečić - silovanja


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

52 minutes ago, Djuro said:

Javili mu iz mupa :puke:

Bice i Andjela prostitutka, zivi bili pa videli.

 

Ovo i meni zapalo za uvo.

Znači leka jebač sad ima pristup i mup-ovoj bazi podataka o prostituciji :isuse:

 

Inače lik je negde 2001. recimo kad je bio ministar kulture startovao jednu moju komšinicu koja je bila s drugaricom u sred grada tako što im je ponudio da ih odbaci gde treba službenim kolima sa sve šoferom. Šmeker. One bile studentkinje od 22 godine tad.

Neviđeno đubre od čoveka.

  • +1 1
Link to comment
On 6. 3. 2024. at 12:27, Djuro said:

Evo ga vox populi, najvise lajkovani komentari na vest o glumicama koje su dosle ispred suda:

 

 

IMG_3106.png

Meni je cudno da je vama ovo cudno. I nije to nesto novo, nisu 90te ili vucic krivi za ovo. Lepo su rekli ljudi, on je bio isti i 80tih. Jednostavno to je taj sirovi, bezobrazni, nemoralni muski ideal koji dozvoljava svojim najnizim porivima da njime upravljaju dok na kritike drugih odgovara bezdusnim napadima. Moral je tu nebitan, sve se svodi na pokazivanje sile i nedozvoljavanje slabosti. Tome se oduvek mnogi muskarci u Srbiji dive a mnoge zene za takvima balave. To je simbol snage u Srbiji. To je na kraju krajeva i ono sta vucic pokusava da bude. Ne (samo) jer je los covek, vec zato sto to ovde uspeva.

 

Ima u Srbiji i drugih ideala muskosti, ali meni se bar cini da je ovaj dominantan medju narodom.

  • +1 2
  • -1 1
Link to comment

 

1 hour ago, Партибрејкер said:

Inače lik je negde 2001. recimo kad je bio ministar kulture startovao jednu moju komšinicu koja je bila s drugaricom u sred grada tako što im je ponudio da ih odbaci gde treba službenim kolima sa sve šoferom. Šmeker. One bile studentkinje od 22 godine tad.

Neviđeno đubre od čoveka.

lik je moju ex- koleginicu startovao kod beograđanke pre nekoliko godina. na ulici. jedva ga se otresla.

manijak i đubre.

izopačena budaletina.

 

@Shan Jan uopšte se ne slažem sa tvojim postom. ovaj tip je manijak iz aviona - a to nikada i nigde nije bio ideal muškosti.

nikada i nigde, pa ni u srbiji.

 

  • +1 5
Link to comment
36 minutes ago, pt 2.0 said:

uopšte se ne slažem sa tvojim postom. ovaj tip je manijak iz aviona - a to nikada i nigde nije bio ideal muškosti.

nikada i nigde, pa ni u srbiji.


Pogresno je on to formulisao, ne radi se tu o percipiranju muskosti, vec realne moci i prodornosti da se «zavrsi» posao u nakardnom okruzenju, a time i prezivi.
To je onaj kojeg se svi boje i nedovoljno je onih koji mu se suprotstavljaju, iz straha ili koristi. Najcesce oboje 
Glavni siledzija sa kojim gledaju da su dobri da ih ne bi maltretirao. Ne bi se druzili ako im nije od koristi. Zasto je tu bahatost moc je drugo pitanje.

 

Ako gadja generacije koje su socijalizovane u ovome, deo njih i ne zna za bolje tesko da se treba iznenadjivati. A ovo para na paru, deo traze one sa kojima realno dele iste vrednosti, nije to samo novac.

 

Pitanje da li je ovo za ovu temu.

 

A u pravu si za Lecica da je dijabola, ali da bi toliko dugo radio sta jeste treba da ima i okruzenje koje u najmanju ruku slabo reaguje.
Jbt ispada da su svi ponesto znali i izmicali se.

 

Edited by Moonwalker
Link to comment
3 hours ago, Shaq said:

:isuse:

 

 

Informeru je ovo drugi silovatelj koga intervjuisu vec..da ja znam, doduse, mozda su i jos nekoga..stvarno za ponos i pohvalu, nema sta..

Edited by Misko
Link to comment
8 minutes ago, pt 2.0 said:

Ali Lečić nije uopšte taj profil iz tvog prvog pasusa. On je prosto manijak.


Nije onaj sa vrha, ali jeste negde u hijerarhiji, on je od onih kojima taj nakaradni sistem pase.
Da je samo obican manijak, vec bi ga skembali na nekoj prepreci.

 

Mislim kako nema kocnica da bar decu ne bruka ako nista drugo. I to ne jurenjem suknji, vec manijacenjem.

Edited by Moonwalker
Link to comment
1 hour ago, Moonwalker said:

Nije onaj sa vrha, ali jeste negde u hijerarhiji, on je od onih kojima taj nakaradni sistem pase.
Da je samo obican manijak, vec bi ga skembali na nekoj prepreci.

Kod mene u selu je do skoro bio živ ,umro nesrećnim slučajem ,tako jedan leka .

Nije bio moćnik ali je imao para iz inostranstva i svi su ga znali kao manijaka .Samo ćerku i svoju ženu nije spopadao.Unuke,snajke,rođake,kada vidi žensko na ulici 

krene kolima za njom da im nudi prevoz,i viđao sam ga sa drogiranim klinkama.Ako se baš zaleti dobije po labrnji,ali nastavi po starom ,najbliži se blago rečeno distancirali od njega. U principu je carovao .Ali svako žensko je znalo da ne seda sa njim u kola jer je poremećen i jednostavna ga izbegavaš.

Hoću da kažem nekad samo pustiš budalu ,postaviš im granice i ignorišeš .Jer on ne krši nikakav zakon da zoveš policiju,matora drtina niko neće za njega 

da odgovara .Na kraj ti postane i smešan. 

I ja sam sa njim bio pristojan ,javim mu se malo se ispričamo .Šta ti radi sestra ,jer radi ,pozdravi je puno,odavno je nisam video... a on prebacio 70 godine bliže ka 80 ali

do zadnjeg dana pičkopaćenik u duši 

Kako da ti kažem bolestan čovek isto kao ovaj glumac ,ali nije zbog toga tu gde jeste .I pitanje kakav je on uopšte moćnik kada godinama reklamira 

lek za potenciju na budžetskoj televiziji .A možda su ga i skembali a da to nismo znali 

 

 

Link to comment
12 hours ago, Shaq said:

:isuse:

 

 

 

Ova septicka jama oblikovana u coveka nema dna. :puke:

  • +1 4
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...