Jump to content
IGNORED

Branislav Lečić - silovanja


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

2 hours ago, vememah said:

 

 

3 minutes ago, dùda said:

Da vi niste malo promašili temu ?

 

Link to comment

Ok, hvala, sad vidim da se Lečić pojavljuje u sporednoj ulozi, ali je u narednim postovima nestao iz kadra pa otud pitanje.

Link to comment
23 hours ago, Jeremija said:

I po tom spektru "ženskih uloga" se vidi koliko zaostajemo za svetom, sećam se još sam kao mlad čovek gledao nekog James Bond-a, i Denise Richards je bila nuklearna fizičarka.

+1

 

 

Link to comment

uz ogradu da nisam pratio slučaj nimalo, jel Lečić startavao, slao lascivne poruke, uznemiravao Jovanićevu, ili je ona odbila da igra s njim zbog njegove reputacije od ranije?

Link to comment
Quote

Da, tačno je da me je Branislav Lečić tužio sudu, jer sam odbila da igram s njim u seriji „Radio Mileva“. Odbila sam da igram zbog neprijatnog događaja iz prošlosti koji sam imala s njim. Ni sada, ni bilo kada u budućnosti ne želim da budem u istom kadru s tim čovekom kako zbog onoga kroz šta sam ja prošla, tako i principijelno, zbog onoga za šta su ga moje koleginice optuživale – rekla je kratko za „Blic“ Anđela Jovanović.

blic.rs/sudbine/vesna-dedic-uputila-snazne-reci-andeli-jovanovic-bravo-za-branku-i-gagija-sto-su-te/bhl6100

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
7 hours ago, Filozof manijak said:

uz ogradu da nisam pratio slučaj nimalo, jel Lečić startavao, slao lascivne poruke, uznemiravao Jovanićevu, ili je ona odbila da igra s njim zbog njegove reputacije od ranije?

Ja nisam video da je izjavila išta više od toga da je u prošlosti doživela neprijatnost. Mislim, ima žena pravo da odbije da radi sa bilo kime zbog bilo čega, a vala kao totalni laik ne vidim ni čemu Lečić može da se nada na sudu.

Link to comment

nishta ne bi ni bilo da gospodin sam nije insistirao. i ko zna koliko josh ima zena koje su preshle preko nechega u nadi da ce da ga zaobidju u buducnosti. treba ziveti nekako, to svi zaboravljaju, umesto naganjanja po izbushenom sistemu koji manijaku izlazi u susret :unsure:

  • +1 2
Link to comment

Javilo se Lečiću od ekipe sa brda ,glumac sad ti nastupaš ,i tako je krenulo 

Idemo radnja ...

  • +1 3
Link to comment

rudanka je što se mene tiče zaključala (moju) temu o lečiću

 

dovoljno je da mu vidiš pogled i da ti je jasno da je pičkopaćenik u pitanju

Link to comment

Jebote on je malo pa malo kod te ludačke voditeljke čest gost. Čudi me da nije pozvala Miku

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...