Jump to content
IGNORED

Branislav Lečić - silovanja


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

7 minutes ago, morgana said:

 

slazem se ali za opravdavatelje vec odavno ne moze biti opravdanja bas zbog ovog iz tvog drugog pasusa, dovoljno smo odmakli u civilizacijskom razvoju da mozemo, makar poslije izlozenosti medijskim pricama o nasilju, da usvojimo normalnije i manje primitivne navike u rezonovanju o njemu. 

to vjecito opravdavanje je donekle i nasilje drugim sredstvima, ima tu i jednog perverznog uzivanja, izmedju ostalog.

 

 

 

Ma ne opravdavam opravdavatelje nego konstatujem koji je to rezon. Nema selameta da ce takvi neshto da se apgrejduju. Ali apgrejdovace se fertilne plus minus zene same koje su meta svakojakog nasilja sa svih strana ochekianih i neochekivanih. Mora shto vishe da se pricha o tome, ovo je samo vrh ledenog brega nishta vishe od toga.

Link to comment
Just now, Mel said:

 

Ma ne opravdavam opravdavatelje nego konstatujem koji je to rezon. Nema selameta da ce takvi neshto da se apgrejduju. Ali apgrejdovace se fertilne plus minus zene same koje su meta svakojakog nasilja sa svih strana ochekianih i neochekivanih. Mora shto vishe da se pricha o tome, ovo je samo vrh ledenog brega nishta vishe od toga.

 

ma nisam ni mislila da ti opravdavas, samo sam se nadovezala :)

  • +1 1
Link to comment

Frka mu od Dudaša, mada realno je bi se više plašio od njenog ćaleta 😎

  • +1 2
Link to comment

Samo pomislim da je umjesto te glumice moja kćerka/žena/sestra/keva. Ne znam kakav to polusvijet komentariše, ali izgleda da su kod nas sve nakaradne stvari opšteprihvaćena norma ponašanja.

  • +1 3
Link to comment

Zgrozeni Lekatm nesilovatelj mi se penje na lestvici najgovana u Srbiji brzinom 0,5 Nestora

  • +1 5
Link to comment

Evo ga vox populi, najvise lajkovani komentari na vest o glumicama koje su dosle ispred suda:

 

 

IMG_3106.png

Link to comment
26 minutes ago, Frank Pembleton said:

Frka mu od Dudaša, mada realno je bi se više plašio od njenog ćaleta 😎

Ništa nije naučio iz slučaja Saveljić-Divac.

  • +1 2
Link to comment
19 hours ago, Nikodije said:

upoznao sam leku™ pre jedno 7-8 godina, sedeli kratko posle neke predstave u bifeu jdp-a, i u principu bio je to prijatan razgovor. pricali smo o raznim stvarima, bilo mi je ok sto ga je interesovalo i moje misljenje i delovao je kao neko ko ume da slusa. da bi na kraju te 20-minutne price on ispalio "ajde da se rastajemo, idem da jebem". wtf, prvi put me vidis, sacuvaj minimum dostojanstva

 

Sad kad se Nikodije pridruži tužbi......:naughty:

  • Haha 3
Link to comment
11 minutes ago, steins said:

 

Sad kad se Nikodije pridruži tužbi......:naughty:

 

Jedino da ga tužim jer ništa nije pokušao, pa sam se osetio diskriminisano u odnosu na sve ostale

  • Haha 3
Link to comment
3 minutes ago, Nikodije said:

 

Jedino da ga tužim jer ništa nije pokušao, pa sam se osetio diskriminisano u odnosu na sve ostale

 

Bole te baš, lova je lova.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...