Jump to content
IGNORED

Branislav Lečić - silovanja


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

56 minutes ago, April said:

Uostalom, elitne prostitutke smemo da silujemo

 

Jeste, kaže Leka da se tako štede pare iz budžeta.

  • +1 1
Link to comment
6 hours ago, Braća Strugacki said:

ja ne gledam domaće ništa već sigurno 30 godina, ne idem u pozorište, jednostavno ne želim da učestvujem u bilo čemu što ima veze sa srbijom i tzv kulturom u srbiji

 

ne pristajem da zažmurim na jedno oko kada se na ekranu ili pozornici pojave kojekakvi lečići, ristovski ili manojlovići

 

kako se u srba shvata uloga glumice/žene dovoljno je prikazano u domaćem stvaralaštvu u poslednjih 70 - 80 godina, dovoljno da svako noramalan pređe u pedere i a u pičku materinu

 

nema scene seksa da nije scena nasilja

 

sretan 8 mart

sad je bio pre mesechak dana na tw/ig jedan bash lep odgovarajuci uradak na tu temu (devojka neka, glumica), opisuje kinematografiju bash tako, nemoguce da nismo to preshli uopshte. a lechic nas pretekao :unsure:

Edited by gospa buba
  • +1 2
Link to comment

tako je. napravili joj pakao od zivota u roku od odmah. ali je izvedba, cenim, apsolutno autentichna, chitave te generacije zarobljene u seksi humoru sedamdesetih, mentalno nikad izashli iz osnovne shkole. chak i ljudi koji slove za obrazovane kulturne pishu scenarije daj sisa daj guzica i nikad ne odmaknu od toga :blink:

Edited by gospa buba
  • +1 7
Link to comment

I po tom spektru "ženskih uloga" se vidi koliko zaostajemo za svetom, sećam se još sam kao mlad čovek gledao nekog James Bond-a, i Denise Richards je bila nuklearna fizičarka.

Link to comment
3 minutes ago, Jeremija said:

I po tom spektru "ženskih uloga" se vidi koliko zaostajemo za svetom, sećam se još sam kao mlad čovek gledao nekog James Bond-a, i Denise Richards je bila nuklearna fizičarka.

Au, ala si nasao primer..sa tim su se svi zivi sprdali, i sama Deniz Ricards..ne zbog zene nuklearne fizicarke, vec jer tu nuklearnu fizicarku igra upravo Deniz Ricards..u Bond filmovima, ima tu svacega kada je tretman zena u pitanju..kao pozitivne primere, naveo bih On Her majestz secret service Kazino Rojal, sa druge strane, gledajte jednako kutni, ako ne i kultniji Goldfinger..a i Rodzer Mur cak, najveci dzentlemn medju Bondovima, u jednom filmu samara zenu..mada je meni Goldfinger mozda i najkontroverzniji

Link to comment
12 hours ago, Misko said:

Rodzer Mur cak, najveci dzentlemn medju Bondovima, u jednom filmu samara zenu..mada je meni Goldfinger mozda i najkontroverzniji

 

Ako je šamara, sama je kriva, išla u miniću. Možda je donela mlako pivo.

Edited by Šumejker-Levi 9
Link to comment
12 hours ago, Jeremija said:

I po tom spektru "ženskih uloga" se vidi koliko zaostajemo za svetom, sećam se još sam kao mlad čovek gledao nekog James Bond-a, i Denise Richards je bila nuklearna fizičarka.

 

Ovo je bukvalno netachno, zivela sam na par mesta u Evropi, svi moji vrshnjaci kolege tad lokalni, bili su iznenadjeni da mi je majka inzenjer*, ili recimo pisala sam vec o potpuno bizarnom pokretu na mom faksu gde sam doktorilrala da zaposle makar poneko zensko kao profesore, dok su moje profesorke na PMFu bile fifti fifti ako ne i u blagoj vecini. Chak je to rekao i tada shef katedre, neshto kao da po juznoj Evropi statistichki ima vishe profesora zena, nije mislio na nas nego an Italiju i Spaniju ali svejedno.

*Zene te generacije u Evropi su prestajale da rade kad dobiju decu. Jer one su Majke. ( Citat. )

 

  • +1 1
Link to comment

nisam pratio lik i delo, je l veruović tvrdi da je zvezdan nedužan? mislio sam da je on samo štetni magarac koji tvrdoglavo odbija svako objašnjenje o dva pucnja...

Link to comment
31 minutes ago, utilitarist said:

nisam pratio lik i delo, je l veruović tvrdi da je zvezdan nedužan? mislio sam da je on samo štetni magarac koji tvrdoglavo odbija svako objašnjenje o dva pucnja...

Direktno kaže da po njegovom mišljenju Legija i Zveki nisu krivi za Đinđićevo ubistvo. Recimo ovde 

 

  • Hvala 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...