Jump to content
IGNORED

Prosta duša slovenska


pantelia

Recommended Posts

5 minutes ago, Jumanji said:

...tada sam dobio par mandarina
i malog, belog zeca...

1cd3b466153e71c7f048d8989c88c291.jpg

 

 

Ja zelim da ovo stoji i na ovoj stranici..a verovatno cu kaciti i na sledecu. Ne vidim sta krace i bolje opisuje njegovo delo.

  • +1 8
  • Hvala 1
Link to comment
Just now, John Coltrane said:


Na ovome sam živeo mesecima, početak te 2000. sam ostao bez oca, a pred kraj smo “pobedili” pa mi je to ublažilo bol... koliko je to sad sve patetično sa ove distance?!


 

 

i ja isto i imam iste asocijacije. uvijek mi je bilo zao sto tata nije dozivio 5. oktobar, a pred smrt je, tj kad je vec znao da ce da umre, cesto slusao d mol i moderato cantabile. uh, ne volim da ih cujem ni u nagovjestaju.

  • Tužno 7
Link to comment

I dan danas svaki put kad bih video negde ili čuo Balaševića prvo se setim pokojne majke. Toliko ga je volela, kad sam bio klinac osećao sam da mi je čovek član porodice. Koliko ljudi može da se pohvali da su bili unikatni, jedinstveni, za koje sasvim sigurno možeš da kažeš e ovakav se više neće roditi. A on je bio takav. Baš tužno veče. 

  • +1 3
  • Tužno 3
Link to comment
3 minutes ago, vookela said:

Cola ih je sve preskocio 3 puta i gleda ih sa Olimpa...

Čola je Hulio Iglesias za juznu Evropu

meni je za znacaj dovoljno reci da on nije autor svojih pesama neg samo pevac pa se ne vezuju ljudi toliko za njega, nema svoj pecat,nista, pevac zabavljac, alok, popularan jeste, drugo sto ja znam njegove 3 do 4 pesme

 

 

  • +1 4
Link to comment
1 minute ago, InvisibleLight said:

meni je za znacaj dovoljno reci da on nije autor svojih pesama neg samo pevac pa se ne vezuju ljudi toliko za njega, nema svoj pecat,nista, pevac zabavljac, alok, popularan jeste, drugo sto ja znam njegove 3 do 4 pesme

 

 

 

Ma poenta je samo da je voljen u celoj exSFRJ kao i Balašević, ništa drugo.

  • +1 1
Link to comment
8 minutes ago, vookela said:

Cola ih je sve preskocio 3 puta i gleda ih sa Olimpa...

Čola je Hulio Iglesias za juznu Evropu

 

Kako može običan pevač da bude u istom rangu sa autorom muzike?

  • +1 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...