Jump to content
IGNORED

Tenis - opšta tema za sve sezone


Jumanji

Recommended Posts

Ne razumem WTA rurnir u Madridu, već drugu nedelju igraju. Jel to neko (pritajeno) guranje među Gren Slemove na delu? Kao da blato Pariza nije dovoljno...

Još manje razumem italijane i njihovu paranoju. Publika tek od četvrtka (25% kapaciteta). Ne sećam se već gde i kad su tribine zvrljale prazne
Možda je uslovljeno tim što su neki tereni preniski kao Pietrangeli i kad budu igrali italijani to bi se dupke napunilo a nema nikakve mogućnosti za kontrolu osim štapa i kapnapa

Link to comment

Krajinović opet u prvom kolu na Augera kao i prošle godine, Djere na Busta, Kecman na Karatceva i Duci na Millmana koji je možda najslabiji. Tržak žreb za ostale, Auger je neugodan ali na šljaci nije neki igrač što ne znači da će ga Filip (opet) pobediti.

Nole ako prođe Evansa ide do kraja

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk



Link to comment

Jebem ih brojanje... kako sad gledaju Rim iz 2019 kad je (Nadal uzeo) igran i prošle godine?

Kažu to je to što se tiče rankinga, Medo samo može da poveća svoju prednost. Štajetuje

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment
Krajinović je potpuno van forme. Ništa, nula. Strašno.
Izvukao drugi, nisam gledao. Sad će on to (dizgubi)

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment

Jebi ga, večita nada tenisa pobedila večiti talenat. Mali Alijasim odrasta, prelomio je u 8. gejmu kad je destabilizovao servis (ionako nestabilnog) Filipa koji se još jednom trgao ali WTA mu je ušla u krvotok itojeto

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment
imace fric sad sansu da pokaze da ga je novak izmanipulisao na ao 
Ispo Evans The Terrible?!? Pa Mareja je onda Kruna za džabe poslala...

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...