Jump to content
IGNORED

Tenis - opšta tema za sve sezone


Jumanji

Recommended Posts

Svi naši mora da su na gubitku zbog eliminacije u prvom kolu. Finansijskom gubitku. Za poraz u prvom kolu se dobija 12 hiljada eura. Dok ti odbiju porez, pa dok doletiš avionom, smestiš se, plaćaš trenera, fizioterpeuta, ako je neko poveo devojku. Ništa, a bodovi se tope.

Link to comment
Svi naši mora da su na gubitku zbog eliminacije u prvom kolu. Finansijskom gubitku. Za poraz u prvom kolu se dobija 12 hiljada eura. Dok ti odbiju porez, pa dok doletiš avionom, smestiš se, plaćaš trenera, fizioterpeuta, ako je neko poveo devojku. Ništa, a bodovi se tope.
Pa dobro, dok su mladi sve je to pozitivno kad se takmiče... recimo juče su Filip i Djere igrali na centralnom, jeste da je (na žalost) bilo bez publike ali ipak je to prestižni centralni... iako neko preferira Pietrangeli. Šteta što nisu danas stavili i Miomira na veći teren jer je bar to Karatsev zaslužio ali eto, TV prava, sponzori, ipak je to USA-GB duel 2 šmokljana.

Inače u toku je Mari-Djoković

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk



Link to comment
54 minutes ago, mlatko said:

 

 

 


Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk
 

 

 

 

meni je pre nekako proslo kroz glavu da bi endi mogao da bude u novakovom timu posto sumnjam da ce se ikad vratiti u iole solidnu takmicarsku formu. nema endi neke elemente igre koje novaku trebaju, ali ima iskustvo meceva protiv trenutno aktivnih igraca i mogao bi da doprinese

Link to comment



Maše tribinama [emoji38]
Lik legenda, plus eliminisao večito prgavog Fogninija

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

  • +1 2
Link to comment

Zverev se žali da Nemce nije briga što je osvojio turnir, a mediji ga ignorišu.Niko mu nije postavio pitanje na Nemačkom.Rešenje je prosto, zaigraj za Rusiju.Biće zvezda, ali...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Link to comment
4 minutes ago, Ras said:

Gore od toga je da Novak igra wta neč.

 

pa nije. onda bar igra i ako se nerviram, nerviram sto je on kljako, a ne neki drugi.

kad se samo setim kad se cekaju jelene. dementijeva ili jankovic. :twak:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...