Jump to content
IGNORED

Tenis - opšta tema za sve sezone


Jumanji

Recommended Posts

Jel neko zna kakav se još jedan turnir igra u Beogradu?
 
categorystamps_250.png Belgrade 2Belgrade, Serbia2021.05.22 - 2021.05.29
SGL 28 DBL 16 Outdoor Clay  
To sto si napisala, jos jedna 250tica, dobili licencu i za taj, jer je RG pomeren, a nadam se da Novaku ne pada na pamet da popravlja utisak dry.png posto je u nedelji pred FO.

Inace trebalo bi i WTA turnir, ali ne znam sta je sa njim na kraju, valjda u maju. Nisam sigurna.

A imali smo i celendzer pred ovaj SO, ma idi samo prsti od tenisa u prestonici [emoji3]

Link to comment

Sta je to uradio Nadal na mec lopti? Uzeo sam neke pare na drugom setu na Grka a cekao cisto 550e mec, nisam gledao ali vidim da je bio drugi servis i mec lopta na 5:4, strasno kakva crna magija

Link to comment



To sto si napisala, jos jedna 250tica, dobili licencu i za taj, jer je RG pomeren, a nadam se da Novaku ne pada na pamet da popravlja utisak dry.png posto je u nedelji pred FO.

Inace trebalo bi i WTA turnir, ali ne znam sta je sa njim na kraju, valjda u maju. Nisam sigurna.

A imali smo i celendzer pred ovaj SO, ma idi samo prsti od tenisa u prestonici [emoji3]



Posle Rima odma 17 maja ide Beograd uz Strazburg i Keln, propustio sam to... doći će valjda neke čehinje, ruskinje... nadam se ne previše njih

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Jumanji said:

To sto si napisala, jos jedna 250tica, dobili licencu i za taj, jer je RG pomeren, a nadam se da Novaku ne pada na pamet da popravlja utisak dry.png posto je u nedelji pred FO.

Inace trebalo bi i WTA turnir, ali ne znam sta je sa njim na kraju, valjda u maju. Nisam sigurna.

A imali smo i celendzer pred ovaj SO, ma idi samo prsti od tenisa u prestonici emoji3.png
 

Ludilo od tenisa. Sada pošto smo pobedili koronu, mogli bi i publiku da puste , a ne da se ista maskira u volontere i skupljače loptica.

 

Novak valjda igra ozbiljnije turnire, Madrid i Rim.

Link to comment



Ne verujem da će Meda nešto uraditi na šljaci Madrida i Rima (ako bude igrao) pa će verovatno ostati na 3. mestu

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...