Jump to content
IGNORED

Tenis - opšta tema za sve sezone


Jumanji

Recommended Posts

1. Ne mislim da je NĐ pod bilo kakvim pritiskom na AOu, što bi bio, osvojio ga devet puta, nije mu zadnji (a jeste u fazonu, e sad ću da vam pokažem); forma mu raste, biće valjda taman na vrhuncu da dobije finale i jedan "jak" meč pre toga, kakav god da je žreb, mislim da će dosta "favorita" ispasti pre projektovanih mečeva sa NĐom.

2. Ne mislim ni da je na OI 2021 bio pod pritiskom, već totalno van forme, ta patriotska zajebancija ga je koštala najskuplje u karijeri, formu posle nije mogao da našteluje za US open, pa kad je zaista bio pod pritiskom sad il' nikad, e tu se raspao.

Inače, da nije odustao prošle godine od meča za bronzu u miks dublu, (najnajverovatnije) držao bi jedinstven teniski rekord: 4 poraza u roku od 36 sati, za dan ipo!

Edited by stray cat
Link to comment

To što nije igrao AO prošle godine nije nikakav pritisak već samo čista, suva motivacija. To može samo da doprinese želji i motivu, mada on uglavnom ima toga dovoljno.

Link to comment
On 8.1.2023. at 12:06, Serena said:

Bravo majstore :kecman:

Izjednacio se sa Nadalom po broju Atp titula 

109 Conors

103 Federer

94 Lendl

92 Djokovic i Nadal

 

titule posle 35. rodjendana

 

4  Konors

15 Federer

0  Lendl

5  Djokovic

4  Nadal

  • +1 1
Link to comment

Djere i Kecman u cetvrtfinalima Ouklanda / Adelajda 2

 

Laslo resio Ruda u tb treceg, isto kao i Munara u 1.k (oba igrao u hali zbog kise)

sledeci je Lestjen (fra) i to ce biti fina prilika da se uknjizi jubilarna 100. atp pobeda

 

Miomir na Kokainakisa

Link to comment

Ma jel moguce da je Djere dva meca za redom dobio u TB :ohmy: 

Gledala sam juce treci set protiv Munara i poludela sam na Lasla. 

Napravi brejk, pametnom i agresivnom igrom i onda pokloni svoj servis gem neverovatnim neiznudjenim greskama, i tako x3 😖

Kad su usli u TB, poznajuci Lasla, reko ode ovo do djavola, medjutim dobio ga ipak. 

Protiv Ruda se nisam nadala nicemu, mada ga je Djere dobio 2019 u finalu Ria kada je dosao do svoje prve Atp titule (uh kako me rasplakao tad sa onim govorom :unsure:) jer je od tad Rud napredovao mnogo, a Laslo ne bas. 

Link to comment
7 minutes ago, Glass Joe said:

budalisanje sa teranjem ljudi iz svog boxa

 

Pa jbt, to radi oduvek... on samo što još nije pucao na svoj box... kapiram da ima neko ATP pravilo da pored lopte ne sme da ima utoku u džepu :D

  • Haha 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...