Jump to content
IGNORED

Tenis - opšta tema za sve sezone


Jumanji

Recommended Posts

3 hours ago, Serena said:

Nadam se da je Novak video kako se Meda pred kraj drugog seta kao hvatao za zadnju lozu i sprdao sa njegovom povredom. Bice jako korisno kao inspiracija za njihove buduce susrete:thumbsup:

 

nije novak neki mladac koji nadolazi pa da mu treba nekakva inspiracija, vec najbolji igrac na turu.

Link to comment
4 minutes ago, Heaviside said:

Zato je što je mučko đubre i hipohondar

 

Pa ne, ozbiljna optužba, a nisam siguran da on to zapravo radi, mislim kad se savija da se savija jer ga nešto zaista boli.

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, Mil@n said:

 

Pa ne, ozbiljna optužba, a nisam siguran da on to zapravo radi, mislim kad se savija da se savija jer ga nešto zaista boli.

Pa eto, ja sam stekao takav utisak i ne zameram mu i u slučaju da sam u pravu. A i nisam jedini, evo i Meda ga zeza za to kao i mnogi drugi koji su delili teren sa njim. Lično ne vidim to kao neku preterano ozbiljnu optužbu. Spada mi u kategoriju mentalnih igrica koje su uobičajene u individualnim sportovima. 

  • +1 5
Link to comment
5 hours ago, Heaviside said:

evo i Meda ga zeza za to kao i mnogi drugi koji su delili teren sa njim

Koji su to mnogi? 

Ovaj Medin gest je po meni dno dna. 

Mogao bi malo vise da gleda fudbal, pa da vidi sta znaci foliranje i prenemaganje i kako na isto reaguju protivnicki igraci :) mozda se sledeci put nece potrese toliko zbog Novakove povrede. 

Edited by Serena
Link to comment
1 hour ago, Serena said:

Koji su to mnogi? 

Ovaj Medin gest je po meni dno dna. 

Mogao bi malo vise da gleda fudbal, pa da vidi sta znaci foliranje i prenemaganje i kako na isto reaguju protivnicki igraci :) mozda se sledeci put nece potrese toliko zbog Novakove povrede. 

Bukvalno postoji pitanje na Quora koje glasi "Why does Novak Djokovic get accused of faking or exaggerating injury very often?"

Link to comment

Ih, oni su mi bas jak faktor :lolol:

Mogli su jos interesantnije pitanje da postave, tipa: Da li bi Novak osvojio i jedan GS da nije laziranjem povreda zbunjivao protivnike :thumbsup:

Link to comment
1 hour ago, Heaviside said:

Bukvalno postoji pitanje na Quora koje glasi "Why does Novak Djokovic get accused of faking or exaggerating injury very often?"

 

E pa trebao si odmah reći da postoji pitanje na Quora. :D

 

 

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
1 hour ago, Heaviside said:

Bukvalno postoji pitanje na Quora koje glasi "Why does Novak Djokovic get accused of faking or exaggerating injury very often?"

 

Znači ti sa Quora-e su "delili teren sa njim"? Ne bih rekao :lol:

  • Haha 1
Link to comment

Medica ume da se baci i da nervira, ali ovo je realno bilo duhovito, plus se ocito gotive privatno, malo podjebavanja nije na odmet, ako mu Djovak ne zamera sto bi mi :D

  • +1 1
Link to comment

Jbt jel ste vas dvojica prirodno glupi ili vas ljubav prema Novaku sprečava da uključite mozak na ovu temu?

 

Da li folira nekad ili ne, ne znam ali imam utisak da radi to i boli me kurac i dalje mi je jedan od omiljenih sportista. 

 

Pita me Serena ko to osim mene i Mede imam takav utisak. Pošto smo na teniskom topiku očekivao sam da se ljudi sećaju makar AO od pre samo dve godine kada je prošao sramotne napade zbog navodnog foliranja povrede trbušog mišića. Mala nadu sam imao i da se sećate direktnih izjava Novakovog najvećeg rivala Federera u kojima kaže da ne veruje Novakovim povredama i fizičkim krizama. Smatrao sam to opštim znanjem i kao ilustraciju da nismo Meda i ja jedini koji misle da nekad folira, nego da je ro čak i deo popularne kulture, naveo da ljudi koji ne prate tenis odu na Quora da pitaju koja je fora sa Đokovićem foliranjem povreda. I sad me vas dvojica za koje znam da pratite terate da vadim linkove po internetu za nešto što svi znamo da se desilo. Smarači.

 

Federer 

https://firstsportz.com/tennis-news-i-dont-trust-his-injuries-when-roger-federer-called-out-novak-djokovic-for-faking-injuries-labelled-him-a-joke/

 

Murray

https://heraldsun.com.au/sport/tennis/australian-open-2015-fake-djokovic-injury-leaves-uk-press-fuming/news-story/571b98c543a16b02d6c2667e6737d495

 

AO 2021 + Lista velikih mečeva na kojima je optužen da folira 

 

https://www.foxsports.com.au/tennis/australian-open-2021-novak-djokovic-injury-fake-injuries-dramatic-highlights-interview-what-is-wrong-with-djokovic/news-story/d978ea69368ca8735b348e666883d190

 

Ne javljam se više na ovu temu. Neverovatni ste.

 

 

 

  • +1 1
  • -1 1
Link to comment
8 minutes ago, Heaviside said:

Jbt jel ste vas dvojica prirodno glupi ili vas ljubav prema Novaku sprečava da uključite mozak na ovu temu?

 

Da li folira nekad ili ne, ne znam ali imam utisak da radi to i boli me kurac i dalje mi je jedan od omiljenih sportista.

 

 

Izjava Federera od pre 17 godina :D Jbt, bolje se nemoj više javljati

  • +1 4
Link to comment
16 minutes ago, Heaviside said:

Jbt jel ste vas dvojica prirodno glupi ili vas ljubav prema Novaku sprečava da uključite mozak na ovu temu?

 

Da li folira nekad ili ne, ne znam ali imam utisak da radi to i boli me kurac i dalje mi je jedan od omiljenih sportista. 

 

Pita me Serena ko to osim mene i Mede imam takav utisak. Pošto smo na teniskom topiku očekivao sam da se ljudi sećaju makar AO od pre samo dve godine kada je prošao sramotne napade zbog navodnog foliranja povrede trbušog mišića. Mala nadu sam imao i da se sećate direktnih izjava Novakovog najvećeg rivala Federera u kojima kaže da ne veruje Novakovim povredama i fizičkim krizama. Smatrao sam to opštim znanjem i kao ilustraciju da nismo Meda i ja jedini koji misle da nekad folira, nego da je ro čak i deo popularne kulture, naveo da ljudi koji ne prate tenis odu na Quora da pitaju koja je fora sa Đokovićem foliranjem povreda. I sad me vas dvojica za koje znam da pratite terate da vadim linkove po internetu za nešto što svi znamo da se desilo. Smarači.

 

Federer 

https://firstsportz.com/tennis-news-i-dont-trust-his-injuries-when-roger-federer-called-out-novak-djokovic-for-faking-injuries-labelled-him-a-joke/

 

Murray

https://heraldsun.com.au/sport/tennis/australian-open-2015-fake-djokovic-injury-leaves-uk-press-fuming/news-story/571b98c543a16b02d6c2667e6737d495

 

AO 2021 + Lista velikih mečeva na kojima je optužen da folira 

 

https://www.foxsports.com.au/tennis/australian-open-2021-novak-djokovic-injury-fake-injuries-dramatic-highlights-interview-what-is-wrong-with-djokovic/news-story/d978ea69368ca8735b348e666883d190

 

Ne javljam se više na ovu temu. Neverovatni ste.

 

 

 

 

 Vidi druže, izuzetno cenim tvoj forumski rad, razmišljanja i ponašanje, ali sad si me spomenuo u rečenici sa rečju glup da ti drugarski prećutim, sledeći put odgovaram adekvatno. Nema potrebe da padaš u vatru, drugarski se zezamo bez obzira što se ne slažemo, ja barem. 

 

Drugarski pozdrav. 

Link to comment

Pošto si me iznervirao, nisam ni hteo da čitam post do kraja jer nisi zaslužio, ali sam se predomislio.

 

Nisam siguran da li je Ivanišević ili neko drugi iz Novakovog tima pričao o povredi stomačnog mišića, i da ne mogu da veruju da je uopšte mogao da igra. Ali hey, argument nad argumentima da Novak fejka je "Federer je rekao..." koji provereno ne može očima da ga vidi i prezire iz dna duše. Nemam sumnju da su ti koji odu na quoru uplakani Federerovi i Nadalovi fanovi.

 

Sa druge strane, naravno da postoji taj narativ, ali ovde pričamo o tebi i tvom ličnom ubeđenju da je sve to istina. Ovo što si naveo i nisu baš neki konkretni dokazi a ovaj za stomačni problem je čist autogol.

 

Na kraju krajeva, ti si možda i u pravu, možda Novak i fejka nekad, ali nemoj zato što ne pristajemo na tvoju teoriju da te obuzimaju niske strasti za vređanjem i prizemnim ponašanjem.

  • +1 3
Link to comment

Ne, to nije tema. Ja sam izneo svoj utisak i to je to. Ponovio sam još jednom da ne znam da li je tačno ali da jeste moj utisak. Nisam nijednom rečju ni nagovestio da imam neki dokaz za to.

 

Federer, Marej, Medvedev i deo teniske javnosti 2021 su odgovor Sereni na pitanje ko to još ima isti utisak kao ja, a ne dokaz da sam u pravu. 

 

A nervirate i mene vas dvojica jer mi učitavate da pokušavam da iznesem dokaze da Đoković folira kada to očigledno nije slučaj. Ovo je treći put da pišem da se samo radi o mom utisku i da ne znam da li sam u pravu. I onda moram da se zapitam da li prirodno  niste u stanju da razumete da nemam nameru da dokazujem bilo šta nego odgovaram na molbu da navedem ko još deli utisak samnom ili vam je ljubav prema Novaku pomutila razum. Mislim, za tebe Milane znam da je ovo drugo i onda me to još više nervira. Cenim i ja tebe, da nije tako ne bih se iznervirao.

 

I dalje mislim da nekada namerno preuveličava povrede, a da nekada paniči za male stvari jer je perfekcionista. I nisam jedini. ŠTO NE MORA DA ZNAČI DA SAM U PRAVU.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...