Jump to content
IGNORED

Tenis - opšta tema za sve sezone


Jumanji

Recommended Posts

Juče ispali Duci, Filip i Miomir svaki na svom kontinentu... Laslo je isto tu negde na (tom) nivou

Ako ne odobre ameri vizu Novaku vidimo se u aprilu :fantom:

Kako vidim kineska turneja je još u programu, nadam se da se vraća tenis(u) posle 3 godine pauze

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

  • Haha 1
Link to comment

Obzirom da su objavili vest o podnosenju molbe za ulazak u SAD, verujem da je to vec resena stvar. 

Ne bi se bezveze blamirali. 

 

Edited by Serena
Link to comment
Obzirom da su objavili vest o podnosenju molbe za ulazak u SAD, verujem da je to vec resena stvar. 
Ne bi se bezveze blamirali. 
 

Ko podneo?
Gde je vest? [emoji33]

Sent from my phone using their app

Link to comment

U Lincu igraju Dona i Marija Sakari, prenosi n sport. Dona u plisiranoj roza suknjici i plavoj majicici, plava slatka  devojcica, a bilderka :ohmy::blink: igra u grudnjaku. 

image.thumb.png.95f513b34a6a75ccb26b48ae4de9f3b8.png

Bese Cornet kaznjena jer je na terenu skinula majicu, koju je bila naopako obukla, pa se na tren video grudnjak, a ova ce ceo turnir da odigra u njemu :lolol: pri tom joj uopste nije potreban :rolleyes: na njenom telu vise lici na zensku siledzijku nego na grudnjak :lolol:

Edited by Serena
Link to comment

Greta :lolol:

Cressy igra servis & volej igru, na brzoj podlozi i na travi ce biti jako nezgodan protivnik. 

Danas je imao 15 asova, a kad ubaci prvi servis poen je bio njegov u 93% slucajeva (53 od 57). Ni jednu BL nije priustio Runeu. 

Defanziva mu je losa, ako se krene u razmenu gubi poen gotovo sigurno. Ne cudi obzirom na njegovu visinu, kretanje mu nije jaca strana. 

Kod riterna cesto igra chip-and-charge. 

Rune, kao i obicno, nervozan i histerican, neki to pripisuju njegovim godinama, a meni se cini da ce takav ostati za navek. Nekako mi je bas antipatican, a i mama mu. 

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...