Jump to content
IGNORED

Tenis - opšta tema za sve sezone


Jumanji

Recommended Posts

Fascinantan je bio gem u kome je Novak napravio ribrejk u trećem setu. To je jedan od onih (mnogih kroz karijeru) gemova u kojima je Novak u nekakvoj svemirskoj brzini, koju je teško pojmiti, kada prolazi kroz svaku loptu i udara klinički čisto. Ne menja stvari što je Meda u tom gemu pomogao jednom duplom.

Na moju žalost mogao sam da gledam samo poslednji set, pogledao sam kratke dostupne hajlajte, pa izgleda da je Novak na 5:5 u TB 2. seta na mreži ipak propustio da sebi zaradi meč loptu i eventualno skrati meč.

  • +1 2
Link to comment

Meni je baš drago što ga je Nole otresao baš zato što je ovaj zapeo kao majmun.

 

Dakle, zapeo kao majmun i opet poduvao, verovatno demorališuće za njega, sa psihološke strane jako bitno za AO jer će Medo da bude jedan od takmaca, a da li će osvojiti ovo sranje, ko ga jebe. Bolje da pukne od Frica nego od Mede, jer kad bude frka, mislim da će Frica lakše da rešava + znamo šta je bilo u finalu US opena '21.

  • +1 2
Link to comment

mada, poznajući Medu u krštenicu (a i Noleta) ne sumljam da ćemo gledati drugačije ishode kad (mu) bude stvarno važno. Npr. za 2 godine u Parizu. Ali otom potom, važna pobeda i kako ju je izborio na kraju.

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment
12 hours ago, Serena said:

Ali nekad bi mogao biti malo racionalniji i da smanji dozivljaje sa inacenjem. Dal je bitnije da danas dobije Medu ili u nedelju digne 6. trofej. Treba jos da dobije Friza koji servira kao lud, i rudara Ruda koji se skoro nije ni oznojio juce protiv Rafe, ili pomahnitalog Suvlakija koji je krenuo da rastura S&V igrom. 

 

Fric i Rud bi na njegovom mestu svakako pustili Medu da ih lagano oljušti sa 2:0. Zato će karijere da završe sa onoliko slemova sa koliko će da završe, a Novak svoju sa nešto drugačijim brojem istih.

Link to comment

Gledala sam sinoć malo Cicipasa i Rubljova. Bože, koliko šuplju glavu ima Cici to je strašno. A čovek ima sve i visinu i brzinu i kvalitetne udarce, ali mentalni sklop amebe, plus mu tata sedi kao trener. Pakao. 

  • +1 3
Link to comment

Taj nedostatak je najteze nadoknaditi. Zato je njemu otac non stop suflirao sa tribina, ranije krisom sa maskom preko usta, sad normalno na sav glas jer grcki malo ko razume.

Kao dron bez dzojstika sto ne ume da leti, tako ni Cici bez podrske sa tribina da donosi strateske odluke 🤷‍♀️

Procitala sam negde da je u jednom momentu gadjao oca lopticom. 

5 hours ago, Redoran said:

 

Fric i Rud bi na njegovom mestu svakako pustili Medu da ih lagano oljušti sa 2:0. Zato će karijere da završe sa onoliko slemova sa koliko će da završe, a Novak svoju sa nešto drugačijim brojem istih.

Ma ne kazem da je trebalo da bude lagano ljustenje ali nije morao da ulazi u one razmene do besvesti. Jednu skracenu, izlazak na mrezu, bilo sta riskantno makar i pogresio. 

Isprobati neku novu stvar protiv njega za neke buduce meceve, ovako ga je dobio na snagu koje ce u buducnosti biti sve manje. 

Kao sto je poceo da kalkulise sa turnirima i da formu tempira za slemove tako je trebao jece da odigra mec cuvajuci energiju za dva bitnija. 

Znam da zeli tu jos jednu titulu da izjednaci Fedov rekord, nece biti jos puno prilika za to, pa onda pamet u glavu, biraj prioritete. 

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...