Jump to content
IGNORED

Tenis - opšta tema za sve sezone


Jumanji

Recommended Posts

12 minutes ago, aram said:

Ja stvarno ne razumem ovo pljuvanje i ranjenje govnima čoveka koji je prosto igrao da pobedi.

Na pocetku sam mislio da je zajebancija, sada je vec nestvarno.

 

  • +1 3
Link to comment
34 minutes ago, Midgeta said:

Sta fali tome sto imaju dadilju za decu i ja bi na njihovom mestu imala ergelu citavu

Bolje dadilju nego plasticnu influenserku. Mozda ta dadilja ima neke talente koje mama i tata nemaju i moze da pomogne deci da recimo razviju neke talente ili sta god. 

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Serena said:

Bolje dadilju nego plasticnu influenserku. Mozda ta dadilja ima neke talente koje mama i tata nemaju i moze da pomogne deci da recimo razviju neke talente ili sta god. 

Ok i to, ali ja sam mislila da je to manje vise norma za bogate ( i poznate), ono imaju tim dadilja za decu, a roditelji su tu da provedu vreme sa decom kvalitetno i da rade nesto zajedno, idu negde itd, ne da ih vode u skolu, citaju viber grupe i ostali chores za sirotiju

  • +1 2
Link to comment
6 minutes ago, Milošica said:

Na pocetku sam mislio da je zajebancija, sada je vec nestvarno.

 

Spedam se bre, dajem si oduska malo, a Medica je laka meta trenutno, sta ste na kraj srca

Link to comment
10 minutes ago, MiddleClass said:

Da, statirao je tako sto je i druga 2 meca izgubio u tajbrejku treceg seta. :fantom:

Jeste, ali više je ovde čuđenje (tako mi se čini) nego zameranje, jer bar ono što sam ja gledala u ta dva meča je bilo povremeno totalno odsustvo iz meča. Dok toga u meču sa Novakom nije bilo.

  • +1 2
Link to comment
3 minutes ago, Tsai said:

Ako ne dobije Ruuda ili Rubljova onsa zaista penzija

 

Zicer za 6. trofej i rekord, nece imati slican

Plus bonus poeni za sve pobede.

 

 

 

Prisustvo dadilje me brine zbog mogućnosti skandala.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...