Jump to content
IGNORED

Tenis - opšta tema za sve sezone


Jumanji

Recommended Posts

Bila je ovo klasicna eksploatacija jednorucnog bekenda :s_d: koliko puta je samo ispucao lopticu nebu pod oblake. Za servis sa kikom u telo Cici nema resenje. 

Postao je ozbiljna musterija sa dvocifrenim brojem poraza. H2h 10 : 2. 

Da li bi @TS-CS

mogao da nadje podatak koga sve je Novak dobio 10 i vise puta?

Sta ti je glava, ceo drugi set servis ga sluzi besprekorno, udju u TB i on zataji. 

Dobro je da je Novak ovo uzeo u dva seta, ako dobije Rubljova prolaz mu je zagarantovan. 

 

 

Link to comment

@Serena

grk je 23. igrac nad kojim uknjizuje dvocifren broj pobeda.

- rafael protiv 20 ili 21 a rodzer oko 35, ne znam tacno valja proveriti

 

30x Nadal

27x Federer

25x Murray, Berdych

20x Vavrinka

19x Cilic

18x Nishikori, Monfils

17x Tsonga

16x Ferrer, Del Potro

14x Chardy

13x Gasquet, Troicki, Stepanek

12x Kohlschreiber, Seppi, Raonic

11x Verdasco, Simon

10x Anderson, Izner, Cicipas

 

nek se spreme Bautista, Dimitrov (9) Hacanov, Fonjini (8) i drustvo

  • Hvala 1
Link to comment

Nadal skroz propo, ništa da potrefi. Bila sam ubeđena da će, posle poraza od Frica, da zbrise kući na Majorku. Da uopšte neće da se pojavi na sledećem meču.

Edited by Arkadija
  • +1 3
Link to comment
12 minutes ago, Tsai said:

Ćelo propo

 

Nadal na ovakvoj podlozi, u ovoj formi i u ovom delu sezone nije uopste favorit proptiv FAA. Moze on i da dobije, kao sto svako moze da dobije bilo koji mec, ali sanse su mu manje od ovog protivnika na ovom terenu.

Link to comment

Kakav niz poraza za Rafu  :blink:

US open - Tiafo

Pariz - Pol

Torino - Fric i Aliasim

Danas cini mi se jos bledje izdanje od onog protiv Frica. Servis ga izdao, a kretanje uzasno, kao da su mu se noge oduzele. Dal zbog gubitka samopouzdanja il je dr preterao sa anesteziranjem 🤔 Lice ocajnika. Njemu hala i ovako brza podloga nikako ne odgovaraju. Bolje da je sedeo kuci i menjao Rafici ukakane pelene nego sto se ovde blamira. Mozda dozvoli Runeu da zaigra na velikoj sceni protiv komsije Ruda :wicked:

Ujka Toni, za razliku od meca na RG gde nije hteo da sedi u Feliksovom boksu, danas se pojavio ali pre meca naglasio da se nece radovati Feliksovim poenima odnosno da to nece pokazivati. I zaista sedeo i glumio Lendla 😐 da sam na Feliksovom mestu ladno bih ga otkacila. 

 

 

Edited by Serena
Link to comment
30 minutes ago, Serena said:

Kakav niz poraza za Rafu  :blink:

US open - Tiafo

Pariz - Pol

Torino - Fric i Aliasim

Danas cini mi se jos bledje izdanje od onog protiv Frica. Servis ga izdao, a kretanje uzasno, kao da su mu se noge oduzele. Dal zbog gubitka samopouzdanja il je dr preterao sa anesteziranjem 🤔 Lice ocajnika. Njemu hala i ovako brza podloga nikako ne odgovaraju. Bolje da je sedeo kuci i menjao Rafici ukakane pelene nego sto se ovde blamira. Mozda dozvoli Runeu da zaigra na velikoj sceni protiv komsije Ruda :wicked:

Ujka Toni, za razliku od meca na RG gde nije hteo da sedi u Feliksovom boksu, danas se pojavio ali pre meca naglasio da se nece radovati Feliksovim poenima odnosno da to nece pokazivati. I zaista sedeo i glumio Lendla 😐 da sam na Feliksovom mestu ladno bih ga otkacila. 

 

 

 

Primecujem stanoviti animozitet prema dobrom Rafaelu, jednom od najvecih igraca svih vremena.:dry:

 

Samo onaj ko nije gledao Rafu sve ove godine mogao je da pomisli da ce u ovoj fazi sezone, na ovim podlogama i u dvoranskim uslovima odjednom da zablista. Plus je covek novopeceni otac pa je i veliko pitanje koliko mu se uopste sedi u Torinu duze nego sto mora. Covek je prebacio 36 godina i non-stop ima problema sa zdravljem, vec neko vreme se vuce kao pas po Turu nadajuci se da ce nekim cudom da se dokopa prvog mesta. Ovo je prosto morao da igra iako se i u Parizu videlo da mu nisu sve koze na broju.

 

Novak je takodje mator ali Novak sticajem okolnosti nije igrao veci deo sezone pa je jos uvek gladan. Plus sada tek dolaze u ogromnoj meri tantijeme od vise od deset godina opsesivnog vodjenja racuna o svom telu pa izgleda kao da ima 25 a ne 35.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...