Jump to content
IGNORED

Tenis - opšta tema za sve sezone


Jumanji

Recommended Posts

Koja faca ovaj direktor turnira :naughty::isuse:

Spoiler

e7XRdtc.jpg

Brine me sto se Novak u svakom od meceva raspadao u drugom setu. Mislim da ga muci taj zglob desne sake, a to nikako nije dobro. U Astani ce biti mnogo teze nego ovde, mecevi dan za danom, a konkurencija kao na GS. 

Edited by Serena
Dodala sliku
Link to comment
QdmoNu4.jpg
Siner povredjen, a Medo u bunaru... Mozda i ne bude tako tezak zreb. 
Alkaraz izgubio od Gofana, ohmy... kakav je to N°1?

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment

David dobio Golijata zvanog Carlito :s_d:

 

Tacno sam pomislila kad se Run povukao i umesto njega upao Goffin kao LL da ce biti muke sa njim.

David je izvrstan defanzivac, stize i nemoguce, a Carlos se izduvao nakon osvajanja US opena. Trebace vremena da opet upali motore i podigne nivo igre na onaj koji se ocekuje od No1. 

 

Link to comment

Goffan zvani one Slam (winner defeater) wonder. Ispao od Manarina danas

Oh, wait...

Marej ga drži na nuli, a Rafa i Wawa izgubili po dve

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment

Novak je juce protiv Garina bio fenomenalan! Za 61 min zavrsio mec sa rezultatom 6 1 x 2.

Sve, osim Garina, funcionisalo besprekorno :lolol:

Nije bilo ni onog pada u igri u drugom setu koji je bio karaktetistica za sve meceve u Izraelu.

Teren je ovde sporiji i loptice su teze tako da serveri nece imati prednost koju inace imaju na brzim podlogama. 

Danas u 2 igra protiv opasnog Holandjanina sa cudnim prezimenom Van de Zandschulp. Obzirom da se prvi put susrecu, da Novak uvek ima problem sa igracima sa snaznim udarcima i da mu treba vremena dok ne krene da ih cita, ocekujem tesan prvi set. 

 

Kecmanovic protiv Evansa u Tokiju u trecem setu imao 4 1 i ovaj nizom brejkova stigne do 4 5 i 40 0 na njegov servis, tj vezane 3 mec lopte:isuse: Priteran uza zid Kecman pocinje da ispaljuje riterne kao sumanut i uspeva da neutralise sve tri MP, a kasnije  jos 3 i izjednaci rezultat na 5 5! 

Dalje nisam gledala mec a sadvidim da ga je ipak dobio u TB 👍

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...