Jump to content
IGNORED

Tenis - opšta tema za sve sezone


Jumanji

Recommended Posts

51 minutes ago, mlatko said:

Đere, Krajinović i Lajović u odličnoj nedelji na Hamburškoj šljakci. Od 3 četvrtfinala biće bar jedna pobeda... protivnici su prilično jaki. Đere igra prvi² i vodi 4:2 protiv Bašilašvilija. Navikli smo se toliko na Masterse, GS-ve da nas ovakav 1 uspeh ni ne interesuje, nigde ni tračka vesti nisam video...

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk
 

 

Bukvalno niko od njih nije odigrao jedan kvalitetan turnir ove godine. 

Link to comment

Bice Novaku bas tesko. Podloga ce navodno biti brzna i velika vlaznost. Onda jos samo dva seta pa ce morati biti i puno agresivniji.

 

Mislim kad se sve uzme u obzir da ce mu biti lakse uzeti US Open. Ne bi me cudilo da neko od ovih mladjih poudi i uzme IO. (pre svega Rubljev i Zverev)

 

Link to comment

Pa njemu više odgovara brži beton od sporog, a na najbržoj podlozi od svih, travi, je dominantan godinama. Na dva brža slema ima mnogo bolje rezultate nego na druga dva. Bez obzira, biće teško sigurno. Svi ovi mlađi su odlični na betonu i mogu da ga dobiju na dva seta. Medvedev je tu teoretski najopasniji. 

Edited by Heaviside
Link to comment

Filip igra sa Cicipasom. Prvi set je izgubio sa 6:3, a drugi dobio sa 6:1.

Cicipas vec treci dan izgleda kao nadrkani namcor. Nikada nije bas bio ljupko stvorenje, ali sada je presao na mracnu stranu.

 

U jednom momentu je olupao reket  o sljaku, ali je nastavio da igra tim istim reketom. Prilikom prvog riterna, polomila se glava reketa i od siline udarca odletela u publiku.

Edited by Arkadija
  • +1 1
Link to comment
 
Bukvalno niko od njih nije odigrao jedan kvalitetan turnir ove godine. 
To ne znači da nisu konstantnošću na touru prošlih godina zaslužili bar malo publiciteta pored Noleta. Sva trojica imaju bar 3. kolo GS ove godine što je ipak neki rezultat koji mnogi samo sanjaju.
Oni su tu jer su radili godinama rame uz rame sa jednim i najboljim, Arkadija je početkom nedelje lepo primetila da je bio (neverovatan) uspeh da su sva trojica prošli i prvo kolo pored neugodnih protivnika... Prenaduvala se teniska euforija i zapostavila tenisere. Kao da tenis postoji zbog Noleta a ne obrnuto.


Filip... neću ništa. Dunreknem

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

  • +1 1
Link to comment
13 minutes ago, mlatko said:

To ne znači da nisu konstantnošću na touru prošlih godina zaslužili bar malo publiciteta pored Noleta. Sva trojica imaju bar 3. kolo GS ove godine što je ipak neki rezultat koji mnogi samo sanjaju.
Oni su tu jer su radili godinama rame uz rame sa jednim i najboljim, Arkadija je početkom nedelje lepo primetila da je bio (neverovatan) uspeh da su sva trojica prošli i prvo kolo pored neugodnih protivnika... Prenaduvala se teniska euforija i zapostavila tenisere. Kao da tenis postoji zbog Noleta a ne obrnuto.


Filip... neću ništa. Dunreknem

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk
 

 

To je normalno u svakom sportu, uvek su najvise praceni ubedljivo najbolji igraci. Svaka cast svim srpskim teniserima na rezultatima ali potpuno je besmisleno ocekivati da ce oni proizvoditi bilo kakvu vecu paznju javnosti u senci coveka koji je verovatno najveci teniser sveta svih vremena. To prosto nisu isti redovi velicina.

Link to comment

Za nas sa jeftinijim ulaznicama (bez SK), sta je sve to radEo Cicipas da ga kritikujete? Nekako mi deluje da ne moze da podnese neizbezni hajp. Premlad zagazio i prezelen u ovu ludnicu od profi tenisa/sporta, tako deluje. 

Link to comment
Još kad bi Duci umeo i mogo protiv Karenja Buste.
To mi već izgleda kao nemoguća misija, meni dosta i ovo... a u finalu je sve moguće

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment
 
To je normalno u svakom sportu, uvek su najvise praceni ubedljivo najbolji igraci. Svaka cast svim srpskim teniserima na rezultatima ali potpuno je besmisleno ocekivati da ce oni proizvoditi bilo kakvu vecu paznju javnosti u senci coveka koji je verovatno najveci teniser sveta svih vremena. To prosto nisu isti redovi velicina.
Jeste (pomalo) očekivano i razumljivo ali u stvari možda mi smeta ovaj medijski hajp oko povuci-potegni učestvovanja na OI zna se koga. Idi vidi ako hoćeš brate kako to tamo izgleda i ako nema idealnih uslova put pod noge za Amerike.

Uostalom evo pojavljuju se i vesti jer (izgleda samo) 1/2f je uspeh...

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk


Link to comment
6 minutes ago, mlatko said:

Jeste (pomalo) očekivano i razumljivo ali u stvari možda mi smeta ovaj medijski hajp oko povuci-potegni učestvovanja na OI zna se koga. Idi vidi ako hoćeš brate kako to tamo izgleda i ako nema idealnih uslova put pod noge za Amerike.

Uostalom evo pojavljuju se i vesti jer (izgleda samo) 1/2f je uspeh...

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

 

 

Jebi ga, to je tako, svidjalo se nama ili ne. Svi smo se hvatali za glavu jer Jokic nije dosao da igra na kvalifikacionom turniru za OI a da su otkazali Branko Lazic ili Avramovic niko ne bi ni primetio. Novak je planetarna sportska megazvezda, to sta ce on sutra da doruckuje je veca vest od polufinala nekog naseg drugog igraca na nekom turniru a da nije Slem ili makar Masters.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...