Jump to content
IGNORED

Vakcinacija


Tsai

Vakcinacija  

328 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

3 hours ago, Ros said:

pfizer

 

proslo vec 2 sata. jos nista od neke reakcije

Si podesio frekvenciju¿ trebalo bi da se cujemo.

Link to comment
2 minutes ago, Lancia said:

Si podesio frekvenciju¿ trebalo bi da se cujemo.

 

ti zoves? ukljuci mikrofon. cujem samo krcanje i povremeno galebove

  • +1 1
Link to comment

Ovo je moj prvi post. Ako me primate. Naletela sam na ovaj forum jureci po netu informacije o koroni i vakcini...Moj skroman doprinos za sada je ovaj link, malo me je ubdacio jer sam i ja pelcovana kinezom i nemam antitela, u isto vreme uliva nadu jer Bahrein vec zove ljude za trecu dozu Fajzera a krece i u UAE. Ako me ne zelit na forumu, samo napisite i nestajem momentalno.     https://www.wsj.com/articles/bahrain-facing-a-covid-surge-starts-giving-pfizer-boosters-to-recipients-of-chinese-vaccine-11622648737?redirect=amp&fbclid=IwAR2ksB1mgUGiPSFYUIBj9La8Cn63awDwSnBTUveL94u8VwDwaFaVbG7_R4k#click=https://t.co/yY2y5x24mh

  • +1 2
  • Hvala 2
Link to comment
14 minutes ago, Amelie said:

 

Iz članka:

Quote

 

In a separate, unpublished, real-world study of Sinopharm in Serbia, 29% of 150 participants were found to have zero antibodies against the virus three months after they received the first of two shots of the vaccine. The average age of the people who participated in the Serbian study was higher than 65.

“The Sinopharm vaccine is not immunogenic enough, and it appears that its impact is especially low on elderly recipients,” said Olgica Djurkovic-Djakovic, the doctor who headed the study at the University of Belgrade and shared the findings with The Wall Street Journal. Ten people out of the 150 who received Sinopharm and participated in the study contracted Covid-19, she said.

 

 

Link to comment

Sa druge strane "naši"  kažu da nema težih slučajeva niti preminulih među revakcinisanima,bez obzira što dobar deo nema antitela 

Kako god narednih nekoliko godina ima da se špricamo ,britanci najavljuju nepalsku sortu 

 

Link to comment
16 minutes ago, Fakundo Sava said:

Sa druge strane "naši"  kažu da nema težih slučajeva niti preminulih među revakcinisanima

 

Zvanično je to rekla direktorka jedne bolnice samo za nju pre dva meseca. Ne nalazim da je iko tvrdio da u Srbiji dosad nije umrla nijedna revakcinisana osoba.

 

Glumac Vlasta Velisavljević je po svemu sudeći bio revakcinisan, prvu dozu je primio 21.1, drugu verovatno 11.2, mediji su 18.3. objavili da je primljen u bolnicu, a preminuo je 24.3.

Link to comment
chip je u drugoj dozi.

sent from bubamoto


Danas ce dvojica kolega antimozgasa da mi traze cip magnetom... Javljam rezultate :D

Jedan propagira ravnu zemlju, a drugi da nas truju sarinom iz vazduha.
  • +1 1
  • Haha 4
Link to comment

Jeste "uvatili" ministra Popovića koji objašnjava delovavanje ruske vakcine.
Objašnjava da je druga doza "ono pravo", bomba koja ubija virus...

"„Trasportuju se u specijalnim kontejnerima na temperaturi od dva do osam stepeni Celzijusa, a po dolasku na aerodrom ‘Surčin’ ići će na Institut ‘Torlak’. Tamo je sve spremno za proizvodnju“, istakao je on."

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
Jeste "uvatili" ministra Popovića koji objašnjava delovavanje ruske vakcine.
Objašnjava da je druga doza "ono pravo", bomba koja ubija virus...

"„Trasportuju se u specijalnim kontejnerima na temperaturi od dva do osam stepeni Celzijusa, a po dolasku na aerodrom ‘Surčin’ ići će na Institut ‘Torlak’. Tamo je sve spremno za proizvodnju“, istakao je on."

.... Shiit has hit the fan!


ometenog choveka i najjednostavnije stvari fasciniraju a ne svemirska tehnologija.

sent from bubamoto

Link to comment
Vakcinisao se pre dve nedelje prvom dozom fajzera i zadnja dva-tri dana prilikom ustajanja imam kratkotrajne vrtoglavice. I uopste neki suntav osecaj u glavi danas tokom celog dana. Nasao sam na netu da je vrtoglavica nuspojava kod nekih 10 posto ljudi.
 
https://www.drugdiscoverytrends.com/dizziness-among-common-covid-19-vaccine-side-effects/
 
Bilo nekoga ovde sa slicnim teskobama?
ometa ti nešto koordinaciju frekvencija, proveri postavke talasne dužine signala.

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment
4 hours ago, Milosh76 said:

Danas ce dvojica kolega antimozgasa da mi traze cip magnetom... Javljam rezultate :D

Jedan propagira ravnu zemlju, a drugi da nas truju sarinom iz vazduha.


Gde ti radiš, kućo...

  • +1 2
  • Haha 6
Link to comment
1 hour ago, Downforce said:

Vakcinisao se pre dve nedelje prvom dozom fajzera i zadnja dva-tri dana prilikom ustajanja imam kratkotrajne vrtoglavice. I uopste neki suntav osecaj u glavi danas tokom celog dana. Nasao sam na netu da je vrtoglavica nuspojava kod nekih 10 posto ljudi.

 

https://www.drugdiscoverytrends.com/dizziness-among-common-covid-19-vaccine-side-effects/

 

Bilo nekoga ovde sa slicnim teskobama?

Probaj da ipak pitaš nekog stručnog (lekar), obzirom da je od vakcine prošlo dosta vremena.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...