Jump to content
IGNORED

Vakcinacija


Tsai

Vakcinacija  

328 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

5 minutes ago, Filozof manijak said:

Ima, i pravilo je prosto da prostije ne može biti: vakcinišite se i ne merite antitela

sto? jel ima neki drugi mehanizam odbrane mimo antitela?

Link to comment

nema, ali možda nemamo precizan mehanizam za utvđivanje istih od različitih vakcina

Esid: i kad saznaš rezultat, kao možeš ga nečim promeniti?

Edited by Filozof manijak
Link to comment

možda tebi i meni, ali većini je upitno, pa onda plač i jauk zašto Slavica iz Merošine ima loš rezultat na antitela od kineza, a Jovan sa Vračara cijepljen Fajzerom ima neku astronomsku cifru, pa onda uđemo antitelometriju, i na kraju odlepimo

Link to comment
1 hour ago, fren said:

Culi su da su tog dana u DZ stizale vakcine i otisli do svog doktora da pitaju da li mogu da prime tu, da ne idu na sajam, a oni su ih onda odmah cepili. To je bio cetvrtak, a u pon. je krenula vakcinacija. Ubelezili su ih, zapisali. Redovan poziv su dobili za revakc.

 

čemu onda "wtf"?

Link to comment
11 minutes ago, Filozof manijak said:

Ima, i pravilo je prosto da prostije ne može biti: vakcinišite se i ne merite antitela

kako brate mili?

 

mislim ne meriti ih

Link to comment
1 minute ago, mackenzie said:

 

čemu onda "wtf"?

pa ljudi primili dve doze kineza, a sad ih zovu za fajzera.

ako sam dobro razumela, za drugu dozu su dobili uredan poziv i zabelezeno je za obe da su ih primili.

kako nije wtf?

  • +1 1
Link to comment

jbg ti si zen master

 

msm neću ih ni ja meriti, verovatno, u petak mi je 14 dana od revakcine, psihološki se osećam da sam na zelenoj grani

 

al me kopka

Link to comment

Stigao mi upravo mail i za komšije što sam prijavio, dobili oboje poziv. Kontam da će pozvati sad sve ili bar većinu koji su hteli  Fajzer.

Edited by mraki
  • +1 4
Link to comment
7 minutes ago, Filozof manijak said:

možda tebi i meni, ali većini je upitno, pa onda plač i jauk zašto Slavica iz Merošine ima loš rezultat na antitela od kineza, a Jovan sa Vračara cijepljen Fajzerom ima neku astronomsku cifru, pa onda uđemo antitelometriju, i na kraju odlepimo

ne pricam o tviteru i forumu nego o ideji da znas na cemu si

Link to comment

Ja bih možda i merio, ali neću jer mislim da oni to ne mogu dobro da izmere. Neka neko istog dana ode u 5 ili 10 različitih labaratorija i u svima uradi taj test. Rrezultati će varirati od nema antitela uopšte do ima milijarde antitela i sve između te 2 ekstrema.

 

 

 

 

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...