Jump to content
IGNORED

Vakcinacija


Tsai

Vakcinacija  

328 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

bila neki da kod čika zube i pošto ću i dalje biti primorana da ga posećujem, moram da prijavim da se život popravlja, nadam se da će tako i u ostalim segmentima uskoro

 

naime, zuba mi odmah rekao da su svi njih četvoro, koliko ih tu radi, vakcinisani i revakcinisani :)

 

e tako rade odgovorni lekari, ali to je privatni sektor, oni se kao i svi ostali privatnici, za svoje mušterije bore.

  • +1 8
Link to comment
9 minutes ago, Boza_zvani_Pub said:

Uradio analize juce, 19 dana nakon 2. doze, kineska vakcina objasnila:

 

E5474DD6-B716-416B-B1F3-C3F474BCBF3F.jpeg

Da, ali to si radio sa kineskim reagentima, u kineskoj laboratoriji. Da li ti znaš čoveče božji, da se KINEZI NE VAKCINIŠUUUUU!!!:tongue:

  • Haha 9
Link to comment
25 minutes ago, dùda said:

bila neki da kod čika zube i pošto ću i dalje biti primorana da ga posećujem, moram da prijavim da se život popravlja, nadam se da će tako i u ostalim segmentima uskoro

 

naime, zuba mi odmah rekao da su svi njih četvoro, koliko ih tu radi, vakcinisani i revakcinisani :)

 

e tako rade odgovorni lekari, ali to je privatni sektor, oni se kao i svi ostali privatnici, za svoje mušterije bore.

Samo izdvojeni slučaj, a ne pravilo. Tokom pandemije sam redovno viđao prepune privatne klinike/laboratorije - distanca, taj rad!

Link to comment
58 minutes ago, dùda said:

bila neki da kod čika zube i pošto ću i dalje biti primorana da ga posećujem, moram da prijavim da se život popravlja, nadam se da će tako i u ostalim segmentima uskoro

 

naime, zuba mi odmah rekao da su svi njih četvoro, koliko ih tu radi, vakcinisani i revakcinisani :)

 

e tako rade odgovorni lekari, ali to je privatni sektor, oni se kao i svi ostali privatnici, za svoje mušterije bore.

 

 odlicna vijest, posto i ja moram kod zubara, vjerujem da su i moji ozbiljni i vakcinisani

  • +1 1
Link to comment

Pitanje za moje danasnje vaksere,  u koju halu na sajmu su vas zvali? 

Sky i Milosh

Edited by Sandradjer
Link to comment
6 hours ago, Dankan Ajdaho said:

 

Kao što rekoh više puta, neka povežu 30+30€ sa vakcinacijom i revakcinacijom i čitava Srbija biće vakcinisana.

 

Ovo zapravo uopste ne bi bilo lose resenje kad bi bilo izvodljivo. Na zalost, nije.

 

Neverovatno je koliko ova vlast nije sposobna ni za kakvo predvidjanje dalje od par dana. Pre mesec dana sam napisao ovde da ce veci problem od traljavo postavljenih prioriteta biti broj prijavljenih i da cemo da se bijemo nogama u dupe od srece ako se prijavi vise od milion i po ljudi za vakcinu, to je svima ovde bilo savrseno jasno jos tada. Oni su tek sada otvorili tu temu, razmisljace nekoliko dana sta ce s tim a onda ce da donesu neke ad hoc odluke kako bi resili stvar unazad a ne unapred. Doduse, govorimo o vlasti koja je u petak popodne objavila mere koje treba da vaze od subote, tako da nista tu ne moze da iznenadi. Tito je po struci bio masinbravar a delao je politicki kao drzavnik, ovi su po struci politicari a delaju kao masinbravari.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Sandradjer said:

Pitanje za moje danasnje vaksere,  u koju halu na sajmu su vas zvali? 

Sky i Milosh

Trojka

  • Hvala 1
Link to comment
Najbolje rešenje je kao što su ovde uradili sa lekarima i medicinskim sestrama koji neće da se vakcinišu.
OK, vakcina nije obavezna, ali ako se ne vakcinišeš, ne možeš da dolaziš na posao jer izlažeš sebe i druge riziku, i stavljam te na neplaćeno odsustvo i van svih rotacija po smenama. Javi se kad se vakcinišeš da te stavimo nazad u rotaciju. U medjuvremenu možeš i da me tužiš, ali dok prodju godine i ne završi se postupak, ti si kući bez plate i sa vremenom da razmišljaš da li je baš pametno to što radiš.
Tako treba uraditi i po firmama i svuda.
Vakcina ostaje neobavezna, ali tvoje pravo da radiš nije obavezno, tako da.................
na kraju nece moci drugachije i vraticemo se na osnovne postavke zaraznih bolesti, da ne mozesh da idesh okolo i zarazavash druge ljude. sedi kod kuce pa imaj pod cilindrom™ pravo na mishljenje.

sent from bubamoto

  • +1 4
  • Hvala 1
Link to comment
3 minutes ago, gospa buba said:

na kraju nece moci drugachije i vraticemo se na osnovne postavke zaraznih bolesti, da ne mozesh da idesh okolo i zarazavash druge ljude. sedi kod kuce pa imaj pod cilindrom pravo na mishljenje.

sent from bubamoto
 

Pa stvarno ne može drugačije, jer je to ludilo izgleda uzelo maha preko svake mere. Ovde čak, kad su novinari išli po nekim bolnicama i pitali te lekare i drugo med. osoblje zašto ne žele da se vakcinišu, neki su postajali nasilni i hteli da biju.

Onda je nekome pukao film, pa je sad ovako. Zaštita zdravlja gradjana ima prednost nad tim nekim ličnim ludilima.

  • +1 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...