Jump to content
IGNORED

Vakcinacija


Tsai

Vakcinacija  

328 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

22 minutes ago, gospa buba said:

burzoazija. po telefonu ih zovu :dry:

sent from bubamoto
 

ja sam spreman i da naranim i napojim goluba pismonosu ako treba, samo da dodje :sad:

  • Haha 1
Link to comment
2 hours ago, harper said:

Ovo zapravo uopste ne bi bilo lose resenje kad bi bilo izvodljivo. Na zalost, nije.

šta sprečava čestitog srbina da iskaže 1 e-zainteresovanost, pokupi 60 eur, i ne pojavi se na vakcinaciji?

ništa.

 

Quote

Neverovatno je koliko ova vlast nije sposobna ni za kakvo predvidjanje dalje od par dana. Pre mesec dana sam napisao ovde da ce veci problem od traljavo postavljenih prioriteta biti broj prijavljenih i da cemo da se bijemo nogama u dupe od srece ako se prijavi vise od milion i po ljudi za vakcinu, to je svima ovde bilo savrseno jasno jos tada. Oni su tek sada otvorili tu temu

bez želje da ih branim, ali možda temu nisu otvarali jer nisu bili sigurni kojom brzinom će nabavljati vakcine i u kojim količinama.

ne možeš kriviti narod ako vakcina nema.

uzgred, možda mi je promaklo, ali da li je negde objavljen podatak koliko je ljudi iskazalo zainteresovanost preko e-Uprave?

 

i gde je Milosh76 danas???:fantom:

edit. a, eno ga. 42 minsa ago. totalno novi čovek, jedva sam ga prepoznala...

Edited by pt 2.0
Link to comment
bez želje da ih branim, ali možda temu nisu otvarali jer nisu bili sigurni kojom brzinom će nabavljati vakcine i u kojim količinama.
ne možeš kriviti narod ako vakcina nema.
uzgred, možda mi je promaklo, ali da li je negde objavljen podatak koliko je ljudi iskazalo zainteresovanost preko e-Uprave?
 
i gde je Milosh76 danas???:fantom:
Da dele 60€ sa drugom dozom
  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
5 minutes ago, Haralampije said:

iskusni epidemiolog, vodja, precednik, jebac, enolog, ljubitelj lignji i rezevni patrijarh kaze da smo eto zaravnili 

On svakako priča šta hoće, samo neka ga bocnu javno neće li se i njegovi fanovi onda odlučiti za vakcinu. Možda će sad i predsednici opština morati tako javno, svi redom, pa dalje kapilarno... :happy:

  • +1 3
Link to comment
4 minutes ago, pt 2.0 said:

šta sprečava čestitog srbina da iskaže 1 e-zainteresovanost, pokupi 60 eur, i ne pojavi se na vakcinaciji?

ništa.

 

bez želje da ih branim, ali možda temu nisu otvarali jer nisu bili sigurni kojom brzinom će nabavljati vakcine i u kojim količinama.

ne možeš kriviti narod ako vakcina nema.

uzgred, možda mi je promaklo, ali da li je negde objavljen podatak koliko je ljudi iskazalo zainteresovanost preko e-Uprave?

 

i gde je Milosh76 danas???:fantom:

 

Ima tu vise faktora od toga da nisu znali kojom brzinom ce stizati vakcine. Na primer, kada su vec dozvolili da se bira svako je mogao u onom periodu kad smo imali samo Sinofarm da se izvuce na tip vakcine. Svejedno su mogli malo agresivnije da nastupe u javnosti, da pojacaju marketing pro vakcina a da medijima koji otvaraju vrata bulaznjenjima contra vakcina malo vise stisnu jaja. Ionako u tome prednjace njihovi tabloidi, ako su mogli da im naruce svakodnevno skakanje po Djilasovoj kicmi mogli su da im i na ovo skrenu paznju. Sada je vec vreme da budu gotove konkretne mere davanja pojedinih "privilegija" vakcinisanom stanovnistvu i da se polako pustaju u promet. Tu se svakojake kreacije mogu smisliti. Na primer, samo najava otvaranja stadiona i hala za one koji su vakcinisani i imaju potvrdu o antitelima bi napravila pomor antivaksera u jednoj od po tom pitanju najrigidnijih kategorija stanovnistva, medju navijacima.:D

 

A Milosha sad ne pustaju kad su ga se jednom dokopali, naplatice mu ovo zajebavanje e-uprave jednom solidnom akupunkturom. Ima da se vrati sa Sajma kao jastuce za igle.:laugh:

Link to comment
1 hour ago, Milosh76 said:

Dobio Fajzera. Samo 700 doza na poziv, a ne SMS I mail. Relativno dobra organizacija, brzo ide.

Sad 3 nedelje pauze pa opet :D

inace sam planirao da radim analizu krvi i IgG nezavisno od vakcine. Sad cu tek sredinom aprila da vidim kako Fajzer deluje.

Bože ima te:ziga:

 

  • Haha 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...