Jump to content
IGNORED

Vakcinacija


Tsai

Vakcinacija  

328 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

@morgana  dodjes na Sajam, hala 3 i kazes pozvali me telefonom i rekli da dodjem.. zasto te nema na spisku? nemam pojma, proverite opet... i opet... i onda ce te pustiti...ako ne, odes u drugu halu, mislim 11 pa ista prica... procice ti negde

Edited by Milosh76
  • Hvala 1
Link to comment
57 minutes ago, Avatar said:

Nego, po količini aktivnosti na ovom topicu, da mi otvaramo IRC kanal za live chat? :D

tako je i eUprava naivno otvorila portal za prijavu za vakcinaciju, 

pa joj se dogodio Milosh76.

neka nas ovde u relativnom miru i tišini.

  • Haha 1
Link to comment
1 minute ago, Milosh76 said:

@morgana  dodjes na Sajam, hala 3 i kazes pozvali me telefonom i rekli da dodjem.. zasto te nema na spisku? nemam pojma, proverite opet... i opet... i onda ce te pustiti...ako ne, odes u drugu halu, mislim 11 pa ista prica... procice ti negde

 

sacekacu jos do sredine sljedece sedmice, pa ako ne bude poziva, idem na prepad, pozvacu se na vucica

Link to comment
3 hours ago, morgana said:

 

sto se mene tice nek bude i igla za ispiranje usiju, samo da je vise dobijem. ovako sam ko posljednji vaksikanac.

 

A da nije tvoju Brnabič greškom spakovala u avion?

Link to comment
 
sacekacu jos do sredine sljedece sedmice, pa ako ne bude poziva, idem na prepad, pozvacu se na vucica
do sredine sledece nedelja ova drzava je zavrshila sa privodjenjem dobrovoljaca, pa i tebe [emoji38]ol:

posle shtacedu, ko zna.

sent from bubamoto

  • Wub 1
Link to comment
Just now, Ras said:

 

A da nije tvoju Brnabič greškom spakovala u avion?

 

pa ima sanse da je to logika ali mjesto boravka mi je bgd, ne mogu stvarno da potezem grupnim prevozom do cg i nazad i izlazem se riziku da bih tamo u nekom momentu primila vakcinu. da to smatram smislenim rjesenjem (a objektivno nije) vec davno bih i putovala.

Link to comment
Just now, morgana said:

 

pa ima sanse da je to logika ali mjesto boravka mi je bgd, ne mogu stvarno da potezem grupnim prevozom do cg i nazad i izlazem se riziku da bih tamo u nekom momentu primila vakcinu. da to smatram smislenim rjesenjem (a objektivno nije) vec davno bih i putovala.

Ja se šalio :(

  • Haha 1
Link to comment

E sad jedno pitanje od večeras, ja u utorak-sredu treba da idem na kinesku revakcinaciju. Javila mi se osoba koja je sad pozitivna i sa kojom sam bio u kontaktu, međutim prošlo je sedam dana od tog kontakta i nemam nikakve simptome. Ako odem da uradim PCR, da li ću biti false positive svejedno jer sam vakcinisan ili to nema veze jedno sa drugim?

Link to comment
Da li je nekog zvao Batutu na mobilni da obavesti o vakcinaciji?
Mene zvali na telefon I kao necu dobiti SMS I mail..
Ili me neko zeza ili ce me vakcinisati sutra na Sajmu



Kad beše termin? Pusti neki live stream leba ti
  • Haha 2
Link to comment
3 minutes ago, Avatar said:

E sad jedno pitanje od večeras, ja u utorak-sredu treba da idem na kinesku revakcinaciju. Javila mi se osoba koja je sad pozitivna i sa kojom sam bio u kontaktu, međutim prošlo je sedam dana od tog kontakta i nemam nikakve simptome. Ako odem da uradim PCR, da li ću biti false positive svejedno jer sam vakcinisan ili to nema veze jedno sa drugim?

nema veze. 

a ako je proslo vec 7 dana, velika je verovatnoca i da si izbegao infekciju.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...