Jump to content
IGNORED

Vakcinacija


Tsai

Vakcinacija  

328 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

1 minute ago, Aleksija said:

nema veze. 

a ako je proslo vec 7 dana, velika je verovatnoca i da si izbegao infekciju.

 

Hvala puno na brzom odgovoru svima! :)

Edited by Avatar
Dodato - svima :)
Link to comment

mislim da rekosmo i da je teshko da se od vakcine chovek razboli josh grdje, makar vec bio bolestan od bolesti. ako se vec pogodi da se preklopi.

sent from bubamoto

Link to comment
3 hours ago, Milosh76 said:

Da li je nekog zvao Batutu na mobilni da obavesti o vakcinaciji?
Mene zvali na telefon I kao necu dobiti SMS I mail..
Ili me neko zeza ili ce me vakcinisati sutra na Sajmu
 

 

Brate jesu li dahtali u slušalicu?

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, gospa buba said:

mislim da rekosmo i da je teshko da se od vakcine chovek razboli josh grdje, makar vec bio bolestan od bolesti. ako se vec pogodi da se preklopi.

sent from bubamoto
 

 

Ma da, ja se ne brinem za sebe već šta da radim sa bliskokontaktiranjem sa drugima :D

Link to comment
 
Ma da, ja se ne brinem za sebe već šta da radim sa bliskokontaktiranjem sa drugima [emoji3]
pa nemoj kontaktirati josh 7 dana i to smo ti reshili [emoji38]ol:

sent from bubamoto

Link to comment

@Dankan Ajdaho Примио сам 1. дозу Фајзера исто у среду. Рука је почела да ме боли тек после 3 сата од вакцинације, а увече се јавила и блага главобоља без темепературе. У четвртак ујутру главобоља и мала темепература (37,4), али после панадола  је прошло. Јутрос су почели да ме боле и зглобови, али је вечерас престало као и бол у на месту вакцинације. 

Link to comment
3 hours ago, xyz said:

tri nedelje nakon revakcinacije, sinofram

spike.jpg

 

Kolika je kinta kod njih?

 

Ako sam dobro zapamtio, Konzilijum 2.500, a beše još neko radi, ne mogu da se setim (neka me dopuni neko) 2.300...?

Link to comment

Neko je pitao da li ce rodjendanko da docekuje SInofarm vakcine...docekao ih je...

 

 

Predsednik Aleksandar Vučić poručuje da večeras imamo ukupno 2.620.000 vakcina, te da je ugovoreno ukupno 13.350.000 doza.

Novi kontigent vakcina je dočekao predsednik Aleksandar Vučić koji je, kako je rekao u objavi na Instagramu, dočekao avion mimo protokola i sam došao na aerodrom.

  • +1 1
Link to comment

 

4 minutes ago, gospa buba said:

imal vesti od valkirice, proshlo 12 sati :unsure:
 

 

Tad Zeka obično kreće da drma :evil:

 

14ReOEv.jpg

Link to comment
29 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

 

Kolika je kinta kod njih?

 

Ako sam dobro zapamtio, Konzilijum 2.500, a beše još neko radi, ne mogu da se setim (neka me dopuni neko) 2.300...?

ja sam radila u aqualabu takodje, 2k.

sad rade skoro sve laboratorije...

Edited by Aleksija
Link to comment
19 minutes ago, gospa buba said:

imal vesti od valkirice, proshlo 12 sati :unsure:

Malo sam spavala popodne, od pre sat vremena temp ide 36,8-37 i nazad. Osećam se blago polomljeno ali stvarno ništa posebno (za sad) 

Ruka me blago boli, da ne znam da sam primila vakcinu bio bi osećaj kao da sam, šta znam, dugo spavala na njoj. Videćemo noć kakva će biti. Svakako, ništa što ne mogu da podnesem.

  • +1 5
Link to comment
4 hours ago, Aleksija said:

meni je ovo vrlo cudno, traze li tu potvrdu za bilo koju drugu kategoriju? mozda treba kontaktirati zastitnika pacijenata.

Moja sestra je osoba sa posebnim potrebama i najnormalnije su je vakcinisali danas na Sajmu AZ-om.

  • +1 1
  • Hvala 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...