Jump to content
IGNORED

Vakcinacija


Tsai

Vakcinacija  

328 members have voted

  1. 1. Da li ćete se vakcinisati?

    • Da, prvom prilikom
      220
    • Da, ali ne odmah, sačekao bih prvi talas reakcija
      58
    • Ne zasad, ali sam spreman da promenim mišljenje
      16
    • Ne, nikako
      20
    • Ne znam
      14
  2. 2. Koju vakcinu biste napre uzeli?

    • Pfizer and BioNTech
      144
    • Moderna
      14
    • Sputnik V
      25
    • AstraZeneca
      21
    • Sinopharm China
      10
    • Svejedno mi je
      114


Recommended Posts

Supruga i ja danas primili revakcinu Kineza. Isli smo u zavod za biocide na Cukarici, danas mi rekose tamo da imaju na meniju sve 4 vakcine.

Nego kaze mi ovaj sto mi je davao da sad imaju nesto duze igle, pa zabolelo lepo kod uboda.

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, LeBron said:

Supruga i ja danas primili revakcinu Kineza. Isli smo u zavod za biocide na Cukarici, danas mi rekose tamo da imaju na meniju sve 4 vakcine.

Nego kaze mi ovaj sto mi je davao da sad imaju nesto duze igle, pa zabolelo lepo kod uboda.

toe da bi se teze izvadio cip.. :coffee:

  • Haha 2
Link to comment
2 hours ago, Tsai said:

 

Zato sto sam bolesni hipohondar jbg. Ali me malo i zanima kako rastu ili ne rastu vrednosti izmedju prve i druge nedelje. 

Ceoaj ti te testove bar jedno 7-8 komada ako nisu skupi, pa grafik funkcionalne zavisnosti da nacrtamo ATfajzerica= f (t) :fantom:

  • Hvala 1
Link to comment
24 minutes ago, gospa buba said:

pa moja majka kaze da je na televizoru bila ooogromna igletina!

sent from bubamoto
 

 

sto se mene tice nek bude i igla za ispiranje usiju, samo da je vise dobijem. ovako sam ko posljednji vaksikanac.

  • +1 1
  • Wub 2
  • Tužno 3
Link to comment
1 hour ago, Halvard said:

Brat, osoba sa posebnim potrebama, ne može da bude vakcinisan dok ne dobije potvrdu da je zdrav. Trebalo je danas da dođe ekipa iz kućnog lečenja da obavi pregled, ali u poslednji čas javili da oni tu potvrdu ne mogu da izdaju i pored pregleda ako nema laboratorijskog nalaza sa krvnom slikom i CRP-om. :frust:Doktorka koja je zvala se praktično izvinjavala, kaže da i ona prvi put čuje za takav protokol, proveriće o čemu se radi i pokušati da nešto izvede. 

Ovo je tačno da se poludi. 

meni je ovo vrlo cudno, traze li tu potvrdu za bilo koju drugu kategoriju? mozda treba kontaktirati zastitnika pacijenata.

Link to comment

Radili antitela na s. ja i supruga. Tri nedelje posle drugog kineza. Ja 1500 ona 3200, granica 50. Viđao sam i lošije.

Edited by yabadaba
  • +1 6
  • Hvala 1
Link to comment
2 hours ago, dùda said:

aha, to su te jedinice neke valjda samo u inepu ?

 

pa što bre radiš ponovo kad ti i posle prve nedelje bilo super :D

zove me drugarica danas, vakcinisana isti dan kad i ja kinezom i pita za rezultate. ja joj posaljem screenshot i kazem da ne znam koliko je 47 dobro, meni zvuci super, ali, posto je ona inzenjer, da joj odmah kazem da nema od - do kategorija i da ne mozemo biti precizne u nivou zadovoljstva.

zove me ona posle nekoliko sati i kaze: "ti znas za ove moje budale i antivaksere sa kojima radim, smeju mi se vec mesec i po dana, samo da znas, ako te neko pita, ti imas tih nekih jedinica oko 100". ona je, kako je neki avaks iznervira, povecavala vrednost sve dok poslednjem nije rekla da njena drugarica ima preko 100 nekih jedinica, a on bednih 9 i to nakon hospitalizacije (nije pomenula, naravno, da se najverovatnije ne radi o istim referentnim vrednostima, a sigurno ne o istim metodama).

 

btw, da se ne iznenadimo, ima slucajaj zarazavanja i sa visokim titrom at - blagi simptomi, ali sam cula i za to.

Link to comment

Koliko se minimalno smatra ok za spajk >50? 

 

22 dana posle 2 sf

rekao bih skromnih trista i nešto antitelašaca? 

 

Nadam se bar da nisu pussy nego neki opaki nadrkani 'die hard' 🙂

 

  • Haha 3
Link to comment
1 minute ago, Milosh76 said:

Da li je nekog zvao Batutu na mobilni da obavesti o vakcinaciji?
Mene zvali na telefon I kao necu dobiti SMS I mail..
Ili me neko zeza ili ce me vakcinisati sutra na Sajmu
 

Nisam cula za takve slucajeve.  

Sta kazu? 

Link to comment
2 minutes ago, Milosh76 said:

Da li je nekog zvao Batutu na mobilni da obavesti o vakcinaciji?
Mene zvali na telefon I kao necu dobiti SMS I mail..
Ili me neko zeza ili ce me vakcinisati sutra na Sajmu
 

 

Ako neko sa foruma ima tvoj broj..da znas da ne ides. Zajebava te neko. 

  • Haha 1
  • Tužno 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...