Jump to content
IGNORED

Vakcinacija


Tsai

Vakcinacija  

328 members have voted

  1. 1. Da li ćete se vakcinisati?

    • Da, prvom prilikom
      220
    • Da, ali ne odmah, sačekao bih prvi talas reakcija
      58
    • Ne zasad, ali sam spreman da promenim mišljenje
      16
    • Ne, nikako
      20
    • Ne znam
      14
  2. 2. Koju vakcinu biste napre uzeli?

    • Pfizer and BioNTech
      144
    • Moderna
      14
    • Sputnik V
      25
    • AstraZeneca
      21
    • Sinopharm China
      10
    • Svejedno mi je
      114


Recommended Posts

Ali čekaj.
Tamo piše da je ašvaganda upravo sg 
stres gard su 3 stvari, se ne varam, ashvaganda neshto i neshto. i naravno, chak i da je isto, ima igranka sa koncentracijama i kvalitetom, proizvodjachima, kao kod svake farmacije. indusi to rade ozbiljno, to je njihov djir.

moje iskustvo je da je sg neuporediv u odnosu na ashvagandu. ali ako neko ochekuje da ce da ga smlati i obeznani, nece. ali je lepa i prijatna hemija i radi posao. npr ako treba da spavas, ali da chujesh decu ako su mala i hoce neshto, pa da opet lako zaspish, ne da se bechish do jutra hihi.gif

kvalitetan san svakako.

sent from bubamoto



  • Hvala 1
Link to comment

Primio fajzera danas, sve bilo brzo i opušteno. Bio neki nazovi pregled kod doktorke gde mi je samo postavila par pitanja, da li sam zdrav da li sam primio neku vakcinu, preležao kovid, nikakav faktički pregled nije vršen.

Vakcina manje boli od obične injekcije, zapravo ne boli ništa. Nemam nikavu reakciju, niti me boli mesto uboda,. Toliko je odsustvo bilo kakve reakcije da mi je palo na pamet da ih pozovem i pitam jel su sigurni da su vakcinisanje izveli kako treba. 

  • +1 1
Link to comment
11 minutes ago, mraki said:

Nešto ne verujem u tu priču, ne deluje mi realno.

ne verujem da je neka strategija s vrha, ali ne sumnjam da su malo poterali da se pojaca vakcinacija po javnim preduzecima, pa neko bio kreativan.

naravno, to se ne moze i nece desiti, sto ne znaci da nije receno.

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, General Ripper said:

Primio fajzera danas, sve bilo brzo i opušteno. Bio neki nazovi pregled kod doktorke gde mi je samo postavila par pitanja, da li sam zdrav da li sam primio neku vakcinu, preležao kovid, nikakav faktički pregled nije vršen.

Vakcina manje boli od obične injekcije, zapravo ne boli ništa. Nemam nikavu reakciju, niti me boli mesto uboda,. Toliko je odsustvo bilo kakve reakcije da mi je palo na pamet da ih pozovem i pitam jel su sigurni da su vakcinisanje izveli kako treba. 

 

u koliko sati si primio ? Mene posle jedno 6-7h počela da boli ruka, a posle 12h sati sam imao drhtavicu, tek trećeg dana sam bio ok. Ne ispolje se ovi efekti kod svih

Link to comment
9 minutes ago, Kelt said:

 

u koliko sati si primio ? Mene posle jedno 6-7h počela da boli ruka, a posle 12h sati sam imao drhtavicu, tek trećeg dana sam bio ok. Ne ispolje se ovi efekti kod svih

Posle prve doze?

Link to comment
aahwaganda ne radi toliko dobro ko ovaj stress guard. ali nema sg nigde da se nabavi vec godinama. ashwaganda ima svuda, ali varira kvalitet.

ne za testosteron bre, nego da se smiri chovek [emoji38]ol:

ako ashwagandha, seonda himalaya kapsule, mada moze i prah. ali je ogavan.

brahmi kapsule, koje hoce da uvale umesto stres garda ne rade apsolutno nishta.

sent from bubamoto




Ovo?

http://prodaja.zelena-apoteka.com/kupi/stress-guard-60-kapsula-407824
Link to comment
[mention=135]gospa buba[/mention]
ašvaganda + brahami + pipali
 
kako nema uznem ja s vremena na vreme
ima gore link
videla, godinama nije bilo. hvala, sad ce zaliha da se napravi :hihi:

sent from bubamoto

Link to comment
1 minute ago, gospa buba said:

videla, godinama nije bilo. hvala, sad ce zaliha da se napravi :hihi:

sent from bubamoto
 

a jel se uzima da predupredi stresnu situaciju/post stresnu ili ono zlu ne trebalo?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...