Jump to content
IGNORED

Vakcinacija


Tsai

Vakcinacija  

328 members have voted

  1. 1. Da li ćete se vakcinisati?

    • Da, prvom prilikom
      220
    • Da, ali ne odmah, sačekao bih prvi talas reakcija
      58
    • Ne zasad, ali sam spreman da promenim mišljenje
      16
    • Ne, nikako
      20
    • Ne znam
      14
  2. 2. Koju vakcinu biste napre uzeli?

    • Pfizer and BioNTech
      144
    • Moderna
      14
    • Sputnik V
      25
    • AstraZeneca
      21
    • Sinopharm China
      10
    • Svejedno mi je
      114


Recommended Posts

25 minutes ago, Aleksija said:

ne verujem da je neka strategija s vrha, ali ne sumnjam da su malo poterali da se pojaca vakcinacija po javnim preduzecima, pa neko bio kreativan.

naravno, to se ne moze i nece desiti, sto ne znaci da nije receno.

Da, neko jeste kreativan.

Ali što misliš da se ne može desiti da počnu primenjivati zakon o radu i za dane bolovanja isplaćivati 65% (ne 60%) plate?

 

To što su to do sad tretirali kao povredu na radu (ili nisu ni vodili kao bolovanje) pa isplaćivali 100% nije nikakva garancija da će zauvek ostati tako.

Edited by Spooky
Link to comment
11 minutes ago, mraki said:

Ja pojma nemam o čemu vi pričate i na kom je ovo jeziku. :mellow:

o stres guardu

 

ajurveda

:fantom:

 

 

sori za of

Edited by kud u maglu Simoviću
  • +1 2
Link to comment
a jel se uzima da predupredi stresnu situaciju/post stresnu ili ono zlu ne trebalo?
shto da ne. ja sam umela da predupredjujem stresne situacije pijenjem pola kila chaja od majchine dushice svakog dana do 10h pre podne, kad nisam imala drugo, a znala da me u 12 cheka teshko nerviranje, i tako danima. i bila ko beba zeka ceo dan, shecer zena [emoji38]ol:

mislim, potreban je neki mali kontinuitet u uzimanju, neko vreme da se uspostavi sistem. nije progutash i komirash se, ne radi tako.

prashtajte, dakako :hihi:

sent from bubamoto


Link to comment
1 hour ago, harper said:

 

Reci to Pembletonu i Milosu.:D

 

I vrci onaj tvoj potpis da ne bih tobom probao furunu. Kad god dodjem na forum taj potpis koristim da me razveseli pre nego sto pocnem da citam.

As per your request. Ne može da ima više od 5 redova, pa sam morao ovako.

  • Hvala 1
Link to comment
13 minutes ago, Spooky said:

Da, neko jeste kreativan.

Ali što misliš da se ne može desiti da počnu primenjivati zakon o radu i za dane bolovanja isplaćivati 65% (ne 60%) plate?

 

To što su to do sad tretirali kao povredu na radu (ili nisu ni vodili kao bolovanje) pa isplaćivali 100% nije nikakva garancija da će zauvek ostati tako.

nisu svuda isplacivali 100%, dosta je zavisilo od konkretne firme ili ustanove. 

ne verujem samo da ce to krenuti da povezuju sa vakcinacijom. bar ne ako ne bude bas neophodno - i, naravno, nece nikad ako fokus grupa kaze da se time previse gubi.

 

Link to comment
58 minutes ago, gospa buba said:

stres gard su 3 stvari, se ne varam, ashvaganda neshto i neshto. i naravno, chak i da je isto, ima igranka sa koncentracijama i kvalitetom, proizvodjachima, kao kod svake farmacije. indusi to rade ozbiljno, to je njihov djir.

moje iskustvo je da je sg neuporediv u odnosu na ashvagandu. ali ako neko ochekuje da ce da ga smlati i obeznani, nece. ali je lepa i prijatna hemija i radi posao. npr ako treba da spavas, ali da chujesh decu ako su mala i hoce neshto, pa da opet lako zaspish, ne da se bechish do jutra hihi.gif

kvalitetan san svakako.

sent from bubamoto


 


Ja kad sam je pio manje sam spavao i lako se budio :lolol:

Link to comment
On 23.2.2021. at 19:37, dùda said:

Jbt ja zbilja ne razumem.

Prvo, ove idiote, koliki god da su, da nisu mogli odštampati jedan letak sa objašnjenjem osnovnih stvari oko vakcine i ponašanje kada je primiš.

 

On 23.2.2021. at 22:03, Anonymous said:

_117138753_vakcinacija.jpg

 

Jedino što ovo nigde nisam video u gradu.

našla sam ovo u sandučetu večeras kad sam se vratila kući

Link to comment
13 minutes ago, slepa živana said:

 

našla sam ovo u sandučetu večeras kad sam se vratila kući

Nekad su se ljubavna pisma pisala a sada ljudi ubacuju pamflete o vakcinacijama simpatijama u sanduče.

Al lepo je kad ljudi brinu.

Meni neki Nenad iskazuje simpatije tako što mi u sanduče ubacuje štampane cedulje da pere tepihe. Brate popićemo kafu ne moraš se toliko truditi na samom početku.

  • Haha 4
Link to comment
Da, neko jeste kreativan.
Ali što misliš da se ne može desiti da počnu primenjivati zakon o radu i za dane bolovanja isplaćivati 65% (ne 60%) plate?
 
To što su to do sad tretirali kao povredu na radu (ili nisu ni vodili kao bolovanje) pa isplaćivali 100% nije nikakva garancija da će zauvek ostati tako.
Postoji preporuka [emoji769] vlade da se ljudima na COVID bolovanju isplaćuje 100% ali to nije obaveza.

.... Shiit has hit the fan!

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, Kelt said:

 

u koliko sati si primio ? Mene posle jedno 6-7h počela da boli ruka, a posle 12h sati sam imao drhtavicu, tek trećeg dana sam bio ok. Ne ispolje se ovi efekti kod svih

 

Sad vidim post, primio oko 12 sati danas znači kad ovo pišem prošlo skoro 13 časova i dalje bez ikakvih nuspojava  "ni da takne".

Videću kad odspavam malo možda se imuni sistem resetuje  i krene u akciju. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...