Jump to content
IGNORED

Vakcinacija


Tsai

Vakcinacija  

328 members have voted

  1. 1. Da li ćete se vakcinisati?

    • Da, prvom prilikom
      220
    • Da, ali ne odmah, sačekao bih prvi talas reakcija
      58
    • Ne zasad, ali sam spreman da promenim mišljenje
      16
    • Ne, nikako
      20
    • Ne znam
      14
  2. 2. Koju vakcinu biste napre uzeli?

    • Pfizer and BioNTech
      144
    • Moderna
      14
    • Sputnik V
      25
    • AstraZeneca
      21
    • Sinopharm China
      10
    • Svejedno mi je
      114


Recommended Posts

AKo se ponasas kao i do sada i cuvas se, a dobijes vakcinu, manje su sanse da se zarazis nego ako ne dobijes vakcinu. Cela mudrost je u identicnom ponasanju pre i posle vakcinisanja...

Link to comment

Nisam bio neko vreme na topicu, pa sori ako je vec bilo, ali koja antitela je najbolje raditi za Sinofarm? Tata od 74 godine je radio antitela 6 dana posle revakcinacije (hteo da putuje pa mu bilo hitno) i imao vrednost 29, a referentna je 50. Da li postojanje kakvih takvih antitela, makar i ispod referentne vrednosti pruza zastitu od tezih bolesti? 

Link to comment
3 minutes ago, Milosh76 said:

Oni ce ti upisati ili ti kazati sta da upises na licu mesta... Tako  sam cuo...

 

Kad si se prijavio?

 

Drugi dan odmah. Tek sad me pozvali.

 

Upisao sve sem Sputnjika, volo bih Astru Zeneku ili jos bolje Fajzer

 

Kinez ako mora.

  • +1 1
Link to comment

Onda nakrivi sesir, popij jedno pivce i idi na vakcinaciju kad ti je zakazana :D

 

  

1 minute ago, Caligula said:

Kinez ako mora.

 

Mislim da ne dele Kineze neko vreme vec.. ili Fajzer ili AstroZeka...nema trece.

 

  

1 minute ago, Kampokei said:

Nisam bio neko vreme na topicu, pa sori ako je vec bilo, ali koja antitela je najbolje raditi za Sinofarm? Tata od 74 godine je radio antitela 6 dana posle revakcinacije (hteo da putuje pa mu bilo hitno) i imao vrednost 29, a referentna je 50. Da li postojanje kakvih takvih antitela, makar i ispod referentne vrednosti pruza zastitu od tezih bolesti? 

 

 

Radis IgG ali S protein... verovatno u labortorijama znaju ako im kazes zasto to radis. Neka saceka cale bar 2-3 nedelje, nema potrebe da radi ranije

Edited by Milosh76
  • Hvala 2
Link to comment
2 minutes ago, Milosh76 said:

Onda nakrivi sesir, popij jedno pivce i idi na vakcinaciju kad ti je zakazana :D

 

  

 

Mislim da ne dele Kineze neko vreme vec.. ili Fajzer ili AstroZeka...nema trece.

 

O daj boze

 

Astra Zeneka ima dobre rezultate u slucaju zaraze, manja mogucnost da se razvije tezi oblik. Nista, jedem sedam limuna dnevno, ortomol immuno, selen, cink i kilo D3 vitamina do subote. Jedino sto me brine je stres koji me razvalio ovog meseca i jos ne pusta.

Link to comment

 

1 minute ago, laser lotus said:

Ili da se napravim lud i nacrtam u 8 ujutro tamo, valjda nece praviti probleme. 

jedino ako ne pocinje tako rano, inace ne verujem da ce ti neko praviti probleme.

Link to comment

  

1 minute ago, Caligula said:

Jedino sto me brine je stres koji me razvalio ovog meseca i jos ne pusta.

 

 

Stres ti je tu najveci problem, a to ce se resiti vremenom. Vise ce ti pomoci unutrasnji mir nego tih 7 limuna dnevno... znam da nije lako

Edited by Milosh76
  • Hvala 1
Link to comment
11 minutes ago, laser lotus said:

Upravo dobih poziv za subotu, problem je sto necu niti u BG narednih nedelju dana (prvi put mrdam iz grada nakon 18 mjeseci i naravno prc). Ima li neko ideju kako da se odjavim?

što bi se odjavljivao?

6 minutes ago, laser lotus said:

Ili da se napravim lud i nacrtam u 8 ujutro tamo, valjda nece praviti probleme. 

nacrtaj se tamo i za svaki slučaj složi neku priču tipa “idem u cern da cepam atome, samo mene čekaju...”

 

 

e

rade od 8, ja bio u 8:30 cepali su uveliko

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment
6 minutes ago, Kampokei said:

Nisam bio neko vreme na topicu, pa sori ako je vec bilo, ali koja antitela je najbolje raditi za Sinofarm? Tata od 74 godine je radio antitela 6 dana posle revakcinacije (hteo da putuje pa mu bilo hitno) i imao vrednost 29, a referentna je 50. Da li postojanje kakvih takvih antitela, makar i ispod referentne vrednosti pruza zastitu od tezih bolesti? 

Pokazalo se da je 6 dana baš malo.

Bio je neki primer sa twitera isto posle 6 dana bilo je ispod 50 a to se računa kao negativno. Posle još nekih 6 dana čini mi se, ista osoba je imala poz. rezultat.

  • +1 1
Link to comment
6 hours ago, mraki said:

Moje matorce nisu pozvali...

Ima li još takvih slučajeva ovde?:unsure:

Izgleda da neko čita forum:

6 hours ago, mraki said:

Zvali malopre da će doći kući da ih vakcinišu narednih dana, ponudili fajzera i astrozeku. wtf?

Evo sad baš proveravam da se nisam zeznuo i odabrao tu opciju u prijavama, ali nisam. :huh:

Očigledno da za te dve nema prevelikog interesovanja, pogotovu za astru, pa ih sad guraju. Fajzera dajemo Makedoncima ko da ga pravimo na Torlaku, a niko se ne potresa. 

Da mi je neko pričao da će se krajem februara ljudi otimati za kineze, a ove dve davati onim koji ih žele rekao bih mu da nije normalan.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...