Jump to content
IGNORED

Vakcinacija


Tsai

Vakcinacija  

328 members have voted

  1. 1. Da li ćete se vakcinisati?

    • Da, prvom prilikom
      220
    • Da, ali ne odmah, sačekao bih prvi talas reakcija
      58
    • Ne zasad, ali sam spreman da promenim mišljenje
      16
    • Ne, nikako
      20
    • Ne znam
      14
  2. 2. Koju vakcinu biste napre uzeli?

    • Pfizer and BioNTech
      144
    • Moderna
      14
    • Sputnik V
      25
    • AstraZeneca
      21
    • Sinopharm China
      10
    • Svejedno mi je
      114


Recommended Posts

14 hours ago, renne said:

znači još mučeni @Frank Pembleton ostao nepozvan

 

14 hours ago, Milosh76 said:

Ni mene nisu zvali, a i nece skoro izgleda

 

12 hours ago, Skyhighatrist said:

Ni mene nisu zvali (samo Pfizer, prijavio se 5 minuta pošto je počelo), ni kevu (prijavila se za Sputnjik dva dana kasnije).

Ja u međuvremenu krenuo na neku trodelnu operaciju vilice i sinusa, imam sutra ili prekosutra poslednji deo, pijem šaku antibiotika još bar nedelju dana, kapiram da me to svakako izbacuje iz liste, čak i da me pozovu :sad:

 

Znači ostadosmo još nas 4 jahača apokalipse...

Link to comment

Da čuknem vo drvo (tri pati!), nakon prespavane noći i 12 sati od ubrizgavanja prve doze cjepiva fajzerovskog tipa, za sada nemam nikakve reakcije.

Verovatno nema veze sa vakcinom, nego se slučajno poklopilo, ali i san je bio neobično kvalitetan i dubok.

Edited by simetrije
  • +1 2
Link to comment
9 hours ago, Misko said:

Mozda ipak primm astra zeku, ne znam jos..videcu..ako brze daju antitela, to je dobra stvar, s tim sto cu ja naravno, i dalje biti na oprezu..

gospođa primila juče i reče da druga doza joj sledi posle 3 meseca. meni druga doza fajzera sledi posle 3 nedelje. reče da je stvar u stvaranju antitela. slab sam u shvatanju toga.

Link to comment
58 minutes ago, simetrije said:

Da čuknem vo drvo (tri pati!), nakon prespavane noći i 12 sati od ubrizgavanja prve doze cjepiva fajzerovskog tipa, za sada nemam nikakve reakcije.

Verovatno nema veze sa vakcinom, nego se slučajno poklopilo, ali i san je bio neobično kvalitetan i dubok.

Isto i kod mene. Videćemo posle druge doze. 

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, gospa buba said:

gotovo. astrozeka. chekam 15 min, chuvajte mi jugoslaviju hihi.gif

dok se cheka, ima fini veliki paneli sa srpskim vladarima na srpskom i engleskom, da se gradjanin unterhaltuje. dobro je in dzeneral, mogo je i jasenovac biti, bozmeprosti.

doshla petnaest minuta ranije, ushla odmah, brze gotova nego li pochela.

milutin se zove i urosh, a dragutin ne. ali su obojica stefani. kad ih chovek stavi jednog pored drugog, odmah se vidi.



sent from bubamoto

 

i posle kazu da vakcine nemaju efekta, a svasta se nauci :D

dobro je da si primila svoju omiljenu.

Link to comment
1 hour ago, simetrije said:

Da čuknem vo drvo (tri pati!), nakon prespavane noći i 12 sati od ubrizgavanja prve doze cjepiva fajzerovskog tipa, za sada nemam nikakve reakcije.

Verovatno nema veze sa vakcinom, nego se slučajno poklopilo, ali i san je bio neobično kvalitetan i dubok.

ja je primio u subotu prošlo evo 5 dana, špartam, tovarim, okopavam, ništa. baščelik.

  • +1 2
Link to comment
i posle kazu da vakcine nemaju efekta, a svasta se nauci [emoji3]
dobro je da si primila svoju omiljenu.
eto. pitaju pitanja, nishta posebno. kome se ruka i resto lansiraju do uveche moze da pije paracetamol. revakcina za 12 nedelja.

igla definitivno nije one velichine ko shto slikaju, mada se ne bih zaklela da personal nije veterinar, ne obraca se mnogo klijenteli, zna da nema svrhe :D

sent from bubamoto


Link to comment
7 hours ago, Dankan Ajdaho said:

 

 

 

Znači ostadosmo još nas 4 jahača apokalipse...

 

Ima nas jos...

Prijavljen 11.01. za Fajzer. Sad cu da promenim DZ, od ovog palilulskog za mene izgleda vajde nema...

  • +1 1
Link to comment

idu mi u susret momak obuchen u king konga i devojka u betmena. ako me nema neko vreme, umrla sam luda rolf.gif

ponovite prijavu ko nije, nema guzve, bice tih vakcina kolko ocete, a aleksandar ce ionako sve to da razda okolo.

sent from bubamoto



  • +1 1
  • Haha 3
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...