Jump to content
IGNORED

Vakcinacija


Tsai

Vakcinacija  

328 members have voted

  1. 1. Da li ćete se vakcinisati?

    • Da, prvom prilikom
      220
    • Da, ali ne odmah, sačekao bih prvi talas reakcija
      58
    • Ne zasad, ali sam spreman da promenim mišljenje
      16
    • Ne, nikako
      20
    • Ne znam
      14
  2. 2. Koju vakcinu biste napre uzeli?

    • Pfizer and BioNTech
      144
    • Moderna
      14
    • Sputnik V
      25
    • AstraZeneca
      21
    • Sinopharm China
      10
    • Svejedno mi je
      114


Recommended Posts

1 minute ago, Milosh76 said:

Hoce, ako budu krsili preporuku Ministarstva koja kaze "druga doza plus nedelju dana, pa moze poseta u ogranicenim uslovima"... No videcemo...

Eto, kršiće preporuku i sve će biti ok.

  • +1 1
Link to comment
6 hours ago, Zlurad said:

First world problems: Vakcinacija. Mi ovde u zapećku sveta od vakcina imamo prolećno sunce u februaru i šumeće tablete multivitamina :fantom:

Elektrolyte trinken du hast vergessen? Schnell!

Link to comment

Prijavio matore u nedelju, oboje su 75+, dobili poziv danas, a za sutra. Zrenjanin je u pitanju, a odabrao sam Fajzer, Ruse i Kineze. Onda kontam da, ako su Kinezi pauzirani, biće il baćuška il Rajfajzen.

 

Ja u NS, još ništa a prijava od prvog dana. Ali, nisam štiklirao AZ, a nemam pojma zašto...

  • +1 1
Link to comment

pricao s ortakom malopre, on pre neki dan dobio zeku. kaze nikakva reakcija osim sto je bio malo umoran to vece pa je ranije otisao na spavanje. mene od fajzera boli rame evo drugi dan, mada danas dosta slabije. od ostalih mogucih reakcija nisam imao nista.

 

rece mi bas on kroz pricu da mu je neka drugarica koja je doktorica rekla da u principu jace reakcije imaju ljudi koji bi, da su fasovali, imali jaci kovid. po logici, mala doza, trebala bi biti mala reakcija. nijesam siguran da je tacno al eto.

Link to comment
26 minutes ago, giuseppe said:

Prijavio matore u nedelju, oboje su 75+, dobili poziv danas, a za sutra. Zrenjanin je u pitanju, a odabrao sam Fajzer, Ruse i Kineze. Onda kontam da, ako su Kinezi pauzirani, biće il baćuška il Rajfajzen.

 

Ja u NS, još ništa a prijava od prvog dana. Ali, nisam štiklirao AZ, a nemam pojma zašto...

 

 

Sto se ne prijavis u ZR.. nije ti daleko od NS, a vidis da su azurni sto se tice poziva :D  A cisto sumnjam da ti ne nedostaje mamina kujna :D  

Link to comment

Evo, meni poslali na mejl poziv za petak..a bas izmenio da necu zeku..u krajnjoj liniji, ako nema nista drugo, nije mi problemd a cekam, ali, mene nije strah vakcine,strah me zarazavanja izmedju vakcina, sad kad opet bukti epdiemija....kontam da to bas ne valja.. 

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...