Jump to content
IGNORED

Vakcinacija


Tsai

Vakcinacija  

328 members have voted

  1. 1. Da li ćete se vakcinisati?

    • Da, prvom prilikom
      220
    • Da, ali ne odmah, sačekao bih prvi talas reakcija
      58
    • Ne zasad, ali sam spreman da promenim mišljenje
      16
    • Ne, nikako
      20
    • Ne znam
      14
  2. 2. Koju vakcinu biste napre uzeli?

    • Pfizer and BioNTech
      144
    • Moderna
      14
    • Sputnik V
      25
    • AstraZeneca
      21
    • Sinopharm China
      10
    • Svejedno mi je
      114


Recommended Posts

1 hour ago, Milosh76 said:

Sta su ti rekli za dijabetes? Nadam se da si ih ispitala do detalja? :D

 

P.S. XIAOMI je sjajan telefon, imao sam ga :D 

 

Moja keva je dijabetičar,danas je vakcinisali.

Ćale mi je u još gorem zdravstvenom stanju,ali su i njega vakcinisali.

Oboje su primili vakcinu i za grip ranije, doktorka čim je to čula bila je u fazonu onda možete i ovo da primite:covid19:

  • +1 3
Link to comment

Je l se meni priviđalo, ili ekipa koja radi u Hali 11 nosi mantile sa znakom EU? Makar oni što unose podatke i štampaju potvrdu? Nisam nosila naočari ali nisam ni toliko ćorava:) Možda su dobili od njih parice da organizuju, stvarno nemam pojma, nagađam, jer mi i dalje ne ide u glavu kako sve ono lepo radi (da ne ureknem).

Link to comment
2 minutes ago, de Sisti said:

Jel ima mozda neko formular za vakcinu u elektronskoj formi?

 

Treba mi da odstampam za zeninu babu i dedu posto su dobili poziv pa da im popunim da se ne zadrzavaju tamo...

Saglasnost%20imunizacija.png

  • Hvala 2
Link to comment

Ko kaže da neće biti olimpijskih igara ove godine

Srbija je trenutno četvrta u Evropi po stopi vakcinacije, verujem da ćemo u naredna 72 sta biti čak drugi u Evropi, a za isto vreme možemo da dođemo do čak petog mesta po stopi vakcincije u svetu - izjavio je večeras predsednik Srbije Aleksandar Vučić.

 

- Ispred nas su Velika Britanija, Malta i Danaska. Verujem da ćemo u 48 sati, odnosno 72 sata preteći 2. i 3. i da ćemo biti drugi. Verujem da u svetu možemo da budemo 5. mesto, sada smo 9. Čestitam građanima Srbije i tome što smo se vinuli u visine po pitanju ekonomije i zaštite zdravlja naših građana - rekao je predsednik Srbije.

Link to comment

Treba mi jedan savet, prelomio sam, vakcinisacu se kineskom, za fajzera ce me zvati nikad. Ali imam jedan problemcic, pre 7 dana sam imao neku alergijsku reakciju, kao osip sa 10ak bubuljica, krug precnika ~3cm na stomaku, a nikad ranije nisam imao neku alergiju. Sad to dosta bolje izgleda, sasusilo se ali se vidi jos uvek. Da li da sacekam jos malo ili mogu da primim vakcinu? Znam da treba da pitam lekara ali ne ide mi se u bolnicu...

Link to comment
7 minutes ago, de Sisti said:

Treba mi jedan savet, prelomio sam, vakcinisacu se kineskom, za fajzera ce me zvati nikad. Ali imam jedan problemcic, pre 7 dana sam imao neku alergijsku reakciju, kao osip sa 10ak bubuljica, krug precnika ~3cm na stomaku, a nikad ranije nisam imao neku alergiju. Sad to dosta bolje izgleda, sasusilo se ali se vidi jos uvek. Da li da sacekam jos malo ili mogu da primim vakcinu? Znam da treba da pitam lekara ali ne ide mi se u bolnicu...

pitaj lekara :)

mislim da smo to vec pominjali, kad bi vakcinu primali samo oni koji nikad nisu imali nikakvu alergijsku reakciju, mogli bismo da se pozdravimo sa masovnom imunizacijom.

ja imam gomilu alergija, ali nikad nisam imala neku burniju reakciju - vise onako jedna konstantna dosada i smetnja, nadam se da to nece biti neka prepreka za bilo koju vakcinu. 

  • Hvala 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...