Jump to content
IGNORED

NBA 20/21


1n54jd3r

lakers repeat?  

77 members have voted

  1. 1. lakers repeat?



Recommended Posts

2 hours ago, napadaj said:

Barton prva dva poena dao pred kraj četvrte, a igrao preko 30 minuta. On i Geri zajedno celih 9, plus Heris zajebao lagano polaganje za izjednačenje. Klupa je tek čemer.

brick brothers :lol: 

 

Barton je sjeban. To se vidi iz aviona. Izbegava da sutira, a kad se odvazi, sutevi zavrsavaju na prednjem obrucu. Takodje, ima problema da zavrsi pod kosem. Sve vodi ka tome da nema noge, ovo su klasicni znaci, ali u odbrani nema te probleme. Ne gubi snagu, najaktivniji je... znaci ili je nesto ostavilno gadne posledice, ili je on sada u rezimu kad se vratio sa bazicnih priprema, puca od snage, ali ima cigle u rukama... videcemo, ali nikako mi se ne dopada kako to izgleda. a to je za ovaj tim kanta u najavi...

 

ali nisu njih dvojica problem. klupa je horror, ali horror. Campazzo treba da vata prvi avion za Madrid, on u NBA ne moze da igra, covek je jebeni midget. juce mu je Paul prskao po faci a da se nije ni potrudio. tri napada za redom samo stutne preko njega. bez dribligna, bez fade awaya, samo hop. a Paul je sve samo nije visok. PJ Dozier u napadu ko MPJ u odbrani. trudi se on na momente, ali tek onda skapiras koliko on ne zna sta treba da radi. dobro, covek je PG kojeg su stavili da igra PF jer je ostatak backcourta u direktnom srodstvu sa Spud Webbom a wingove nemas, ali jebemu misa, nauci kretnje bez lopte. 

 

ne znam sta je plan, ali ova konstrukcija rostera pocinje ozbiljno da zabrinjava.

Link to comment
52 minutes ago, freakns said:

Campazzo treba da vata prvi avion za Madrid, on u NBA ne moze da igra, covek je jebeni midget. juce mu je Paul prskao po faci a da se nije ni potrudio. tri napada za redom samo stutne preko njega. bez dribligna, bez fade awaya, samo hop. a Paul je sve samo nije visok. PJ Dozier u napadu ko MPJ u odbrani. trudi se on na momente, ali tek onda skapiras koliko on ne zna sta treba da radi. dobro, covek je PG kojeg su stavili da igra PF jer je ostatak backcourta u direktnom srodstvu sa Spud Webbom a wingove nemas, ali jebemu misa, nauci kretnje bez lopte. 

 

CP3 najvise voli da ponizava te igrace iz Evrolige koje prehajpuju za NBA, mislim da mu je gust tako da im objasni par stvari. Cini mi se da je i protiv Tea u par tekmi davao gas. 

Link to comment

Nko da prozbori rec dve o dominaciji Ayton-a nad mvp-ijem, poseduje ga od drugog duela kojeg su imali prosle sezone.  Izbacio ga Ayton  napolje,Jokic je presedeo na klupi  skoro celu utakmicu   a kada je i bio na terenu nije sme da odigra jedan na jedan protiv njega :thumbsup:  Na utakmicu u kojoj Denveru trebaju poeni, posto igraju oslabljeni, MVP postigne samo  sedam poena u prvom poluvremenu :)

Link to comment

ovo je uzasno, ko da nova godina po sebi nije dovoljno uzasna.

 

znaci jedina nada za denver mi je da ce se adam mades javiti i reci da je pretero u postgejm analizi -- repriziro je utakmicu i na rewatchu sve izgleda mnogo bolje: mari je u pravu, denver je u odlicnoj poziciji da resi pazl.

 

 

Link to comment

Smailaga ostetio meniskus, mora na operaciju :( za sad se prica o kracoj pauzi, ali svejedno pitanje je da li ce biti spreman za G-ligu koja pocinje u februaru, posto za NBA izgleda nije u planovima.

Link to comment

Jokic je ok igrao, izbacila su ga 2 nepostojeca faula iz ritma nakon sto je prvi napravio da presece kontru (drugi je izvukao stolicu Ejtonu, a treci tek nije bilo kontakta). Meloun propustio da celendzuje vec okusao srecu na narednom koji je realno bio faul.

 

Ne znam sta se ocekuje od njega, da valjda nosi mrtvu kobilu na ledjima preko nabujale reke?!? Da ostatak ekipe iole koristi otvorene suteve i polaganja nakon njegovih asistencija, imao bi ih preko 14 u proseku. 

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, Micko8 said:

Nko da prozbori rec dve o dominaciji Ayton-a nad mvp-ijem, poseduje ga od drugog duela kojeg su imali prosle sezone.  Izbacio ga Ayton  napolje,Jokic je presedeo na klupi  skoro celu utakmicu   a kada je i bio na terenu nije sme da odigra jedan na jedan protiv njega :thumbsup:  Na utakmicu u kojoj Denveru trebaju poeni, posto igraju oslabljeni, MVP postigne samo  sedam poena u prvom poluvremenu :)

 

Jokic je bio blizu tripl-dabla u prvom poluvremenu, šta si ti gledao, valjda je samo tebi jasno. :)

Link to comment
  • James Marshall locked, unlocked, locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...