Jump to content
IGNORED

NBA 20/21


1n54jd3r

lakers repeat?  

77 members have voted

  1. 1. lakers repeat?



Recommended Posts

On 2.1.2021. at 21:52, freakns said:

Campazzo treba da vata prvi avion za Madrid, on u NBA ne moze da igra, covek je jebeni midget. juce mu je Paul prskao po faci a da se nije ni potrudio. tri napada za redom samo stutne preko njega. bez dribligna, bez fade awaya, samo hop. a Paul je sve samo nije visok.

Paul je 1.85 a FC je 1.81.

Muggsy Bogues je 1.60 a rahmetli Drazen Petrovic bio 1.96

Rezime: treba FC malo da mrdne™ s kurcom.

Link to comment

Bagley senior kenja od kad je mali usao u ligu. A realno, decko ne bi video terena da nije bio visoko izabran na draftu, uzasan kosarkas i nije napredovao uopste. 

Link to comment
56 minutes ago, iDemo said:

Paul je 1.85 a FC je 1.81.

Muggsy Bogues je 1.60 a rahmetli Drazen Petrovic bio 1.96

Rezime: treba FC malo da mrdne™ s kurcom.


Ja sve vadim krmelje i čitam FČ... 

  • +1 1
Link to comment
11 hours ago, Cane Vukic Prebranac said:

Одакле изрони овај Вуд

vuca se 5 godina unaokolo jer mu niko nije dao sansu... prosle godine u Detroitu dobio priliku i objasnio. kad sam video da je otisao u Houston za 14M po sezoni hteo sam da odem do Denvera da zadavim TCa. 

coveka su od drafta sutirali levo desno jer nije imao sut za 3 i ne cima mu se previse u odbrani. prosle godine je namestio sut, ako pocne i odbranu da igra, a ima fiziku za to, bice top 5 PF u NBA

  • +1 2
Link to comment
42 minutes ago, 189- said:

wood igra iskljucivo centra. ne znam kako sada denver ulazi u pricu.

igra centra u Houstonu jer su skapirali da Tucker ima probleme kad je neko za glavu veci od njega. covek je inace PF, to je igrao i u Detroitu, gde je C bio Drummond a posle trejda Thon Maker i Henson. sezonu poceo kao zamena Markieffu Morrisu

Link to comment
55 minutes ago, Apollo Creed said:

NYK W!!:smiley_hail:

Najbolji start u poslednjih...četvrt veka...

 

treba reci i da julius randle igra sjajno i timsku kosarku. drago mi je zbog njih, valjda ce uskociti u playoff nekako.

Link to comment
1 hour ago, freakns said:

igra centra u Houstonu jer su skapirali da Tucker ima probleme kad je neko za glavu veci od njega. covek je inace PF, to je igrao i u Detroitu, gde je C bio Drummond a posle trejda Thon Maker i Henson. sezonu poceo kao zamena Markieffu Morrisu

 

doveli su ga da bude centar bez obzira na tuckera. nova je vlast tamo koja ne fura small-ball.

 

inace nema trika da cuva cetvorke a i nije neki suter pa nema mnogo smisla tamo da ga guraju.

Link to comment
  • James Marshall locked, unlocked, locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...