Jump to content
IGNORED

NBA 20/21


1n54jd3r

lakers repeat?  

77 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

2 hours ago, Joe D said:

ako je meni upuceno, nisam ja upotrebio nista slicno izrazu suludo. nije suludo, samo on ne igra da bi osvajao inividualne nagrade. 

nije nikakva prozivka Joe...jasno je svima da je ta prica far fetched, ali ko nam brani da se lozimo...i da, ukoliko Denver ne krene da melje i slabije i favorite, dzaba sva ta fantazija statistika

Link to comment
38 minutes ago, 1n54jd3r said:

Kingsi vode 12 na poluvremenu...Begli 18 poena vec a i Holms dvocifren, dosta preko Jokica obojica

Jbg, pokupio brze faulove pa se stedeo.

 

Zato nevidjena klinika u 3q.

Link to comment

kantastrofa...

 

Monte ne bi mene mogao da sacuva, MPJ ima 30/10 tekmu a glavni utisak je kako u odbrani trci ko headless chicken, s Bartonom fizicki nesto debelo nije u redu a ostatak klupe bukvalno ne postoji.

 

tim se svodi na ucinak Debelog, koji mora da siluje, pa tovati turnovere, i koliko kvalitetnih minuta mozes da ocekujes od Garrisa i Millsapa. ti kvalitetni minuti su dosli u trecoj, kada su Nuggetsi konacno igrali neku odbranu i okrenuli mec, ali onda, novi stint klupe, novi bunar, i kraj di se videlo da su starteri pocrkali... 

 

Nuggetsi ako hoce nesto da urade, Murray mora sto pre da se fizicki vrne, jer on i Debeli ce bukvalno sami morati da vugle tim do playoffa. osim ako MPJ odjednom ne skapira sta treba da radi u odbrani a Barton pronadje eliksir za oporavak

 

ps. Debeli trenutno vodi u celoj ligi minutes played. treci je u minutes per game sa 38.3, ispred su Siakam sa 39 i Wood sa 40. jedino sto je Wood odigrao 2 tekme, Siakam 3, Debeli 4... sledeci centar na toj listi je Embiid sa 34.3, ali on je vec propustio jednu tekmu. neko bi mogao Maloneu da skrene paznju na ovo. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...