Jump to content
IGNORED

NBA 20/21


1n54jd3r

lakers repeat?  

77 members have voted

  1. 1. lakers repeat?



Recommended Posts

Evo prilike da se Harris vrati na stare staze slave!
Bold prediction: 4 3pts, 28 pts, 4 reb, 6 ast, 3 st

U sustini si ti dobar Gary
ako te neko bude diro
ti samo meni to prijavi

Link to comment

malopre mi na youtube iskočila reklama za kladionicu. Jokara i Bobili glume. neka žena sa viklerima nešto mlati, a njih dvojica igraju bilijar, boks, fudbal itd

baš se pitam ko je vlasnik kladionice i koji honorar su uzeli Inauguratori :fantom:

Link to comment

Bogdan u Atlanti igra mnogo vise bez lopte, a manje pnr. Tako da ima bolje procente posto sutira iz laksih pozicija, ali nema bas mnogo prilike da kreira. Nisam siguran da mu lezi ovo.

Link to comment
1 hour ago, Mos said:

Sve vise mi deluje da je AD jedini igrac koji moze da zaustavi Debelog. Dobro, moze i Rudi dole al' onda ga ovaj trpa spolja. 

Sve vise mi se cini da je doslo vreme da se pritisne dugme za uzbunu...start sezone 1-4 je jeziv

Link to comment
4 hours ago, 1n54jd3r said:

Sve vise mi se cini da je doslo vreme da se pritisne dugme za uzbunu...start sezone 1-4 je jeziv


Meni se dugme za uzbunu raspalo od pritiskanja još u prvoj utakmici :D sad sam se vec pomirio da su prosečan tim, pa se lakše gleda. Do trejda bar.

Link to comment

Barton prva dva poena dao pred kraj četvrte, a igrao preko 30 minuta. On i Geri zajedno celih 9, plus Heris zajebao lagano polaganje za izjednačenje. Klupa je tek čemer.

Link to comment
  • James Marshall locked, unlocked, locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...