Jump to content
IGNORED

NBA 20/21


1n54jd3r

lakers repeat?  

77 members have voted

  1. 1. lakers repeat?



Recommended Posts

Do sada 9/20, na uglavnom dablovima. Vecinom su ukupne kvote bile preko 2. Moglo je bolje, no cini se da se zagrevaju. Da proradi jos par ekipa (Phoenix, New Orleans) i bice ok. Jesam u minusu, no nije grdno kao prosle godine. Tada sam bas promasivao. Sada sam probao dva fiks tiketa, video da to ne pije vodu i nastavicu sa vezivanjem 2 po 2 overa.

Edited by Miljenko
Link to comment
2 minutes ago, Miljenko said:

Do sada 9/20, na uglavnom dablovima. Vecinom su ukupne kvote bile preko 2. Moglo je bolje, no cini se da se zagrevaju. Da proradi jos par ekipa (Phoenix, New Orleans) i bice ok. Jesam u minusu, no nije grdno kao prosle godine. Tada sam bas promasivao. Sada sam probao dva fiks tiketa, video da to ne pije vodu i nastavicu sa vezivanjem 2 po 2 overa.

e pa ok si

to si overe pretpostavljam gadjao?

 

ma posao sam od onog da ti obicno igras "sigurice", a ove sezone pogoditi konacan ishod je teze nego ikad cini mi se

Link to comment

Da. Svi prolazi su na overima, sa onim 6-7 poena nizim granicama. Probao fiks dva puta, video da nema trika da to pogodim, plus su kvote manje ukupno na tiketima. Ovako sa dva plusa, imam uvek kvotu preko 2, nekad i 2.30. Jednostavno cekam dobar trend. Sinoc su recimo usla oba dabla. Veceras prosla Indiana, tu Imam Orlando. Na drugom Washington ide + Houston.

  • +1 1
Link to comment

e jbg, nista od ovog izgleda

a bas sam se ponadao da su napokon poceli dobijati sve one tekme na jednu dve lopte

ogavna je ova igra koju igra harden i konstantno trazenje kontakta

Link to comment

jbg

hjuston ima hardena, kingsi jebenog hilda

bas su se zajebali sa tim ogromnim ugovorom, njemu je plafon da vodi klupu i to neke losije ekipe

(pogotovo ako je izbor bio on ili bogdan, a po svemu jeste tako bilo)

sa druge strane harden 16 od poslednjih 18 poena roketsa

 

nije sto je nas, ali uvek bih bjelicu drzao u ovakvim zavrsnicama

najsigurniji im je u sutu za 3, ume dodati, a u odbrani i skoku su ionako go kurac bili na kraju

uostalom izasao je na 99-92 za kingse

 

ako nista, ovaj ruki zaista deluje dobro 

jako mali je uzorak, ali ovo je bas impresivna statistika za novajliju

za 2 preko 50%, za 3 50%, slobodna 88%, asistencije/izgubljene 4.4/0.8

 

cini mi se da nece mnogo vremena proci, a da ce izgurati hilda iz startne

Link to comment

Odlicno sto je Finiks dobio Jutu, jos ako se slavilo, veceras nece biti ni za sta. Takva su vremena, moramo se radovati malim stvarima da bi se doslo do pobede. :D

Edited by Mos
Link to comment
  • James Marshall locked, unlocked, locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...