Jump to content
IGNORED

NBA 20/21


1n54jd3r

lakers repeat?  

77 members have voted

  1. 1. lakers repeat?



Recommended Posts

nba je pre svega biznis. jokic nije u rangu jamesa, hardena, curryja, duranta, embiida, antetokounmpa, ziona, doncica, davisa, lillarda....tesko je prodati produkt zvani jokic. zato gotovo cele sezone jedva price o njemu kao mvpju. naravno da je ocekivan i disrespekt sudija prema njemu. i naravno da verujem u teorije zavere kada su nba sudije u pitanju kada mu ne zele dosuditi nikada ocigledne faulove. 

Link to comment

pa nije ni Nash bio u rangu sa Kobijem, Iversonom, Lebronom, Wadeom i ostalima, pa su mu dali 2 vezana MVP, iako je postizao duplo manje poena po utakmici od ovih

uvek će sudije i liga malo da poguraju bjelce. true story :fantom:

 

  • Haha 1
Link to comment
1 hour ago, 189- said:

nba je pre svega biznis. jokic nije u rangu jamesa, hardena, curryja, duranta, embiida, antetokounmpa, ziona, doncica, davisa, lillarda....tesko je prodati produkt zvani jokic. zato gotovo cele sezone jedva price o njemu kao mvpju. naravno da je ocekivan i disrespekt sudija prema njemu. i naravno da verujem u teorije zavere kada su nba sudije u pitanju kada mu ne zele dosuditi nikada ocigledne faulove. 

 

Za vreme babla je njegov dres bio u top 15 najprodavanijih koliko se sećam, znam da sam se iznenadio

Link to comment

Neverovatno kako je Pokuševski skroz drugi igrač posle boravka u G ligi a tamo ništa nije odigrao. 

 

Meloun čitao b92 komentare

Edited by theanswer
Link to comment

Ne svidja mi se sto je celoj organizaciji, navijacima i ekipi oko kluba postalo ovoliko bitno ovo sa slobodnim bacanjima. Deluje kao da se to baš potencira u svlačionici i da Debeli pički konstantno sada. Fin exploit za Lejkerse i Kliperse da ga izbace iz ritma ako o tome bude previše razmišljao. Bolje malo da spuste loptu do plejofa i onda da šalju pisma™ kao James prošle godine. 

Edited by Mos
Link to comment
2 hours ago, Mos said:

Bolje malo da spuste loptu do plejofa i onda da šalju pisma™ kao James prošle godine. 

 

To može ako si James. I bolje sad da dižu galamu, posle će već biti kasno

Link to comment

Nike bi trebao da iskoristi Jokica, da pokaze svima da je samo nebo granica - cak i ako si buco iz kraja, sa kojim niko nece na basket.

 

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...