Jump to content
IGNORED

NBA 20/21


1n54jd3r

lakers repeat?  

77 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

1 hour ago, Mos said:

Ne shvatam kako Lebron još nije uvaljao Kuzmu negde...

daj ne diraj Kuzmu...on im dodje kao neka maskota tamo...ono kao veciti talenat, samo cekaju da zablista punim sjajem :D

Link to comment

deluje da su najlosije prosli u odnosu na bruklin i lejkerse

dvaput je dvaput :) u slucaju bruklina, iako je grifin skrsen povredama, a oldridz u godinama, ocigledno u obojici jos ima goriva da itekako pomognu

a dramond je bas ispod radara prosao, meni taj potpis deluje kao najvazniji u ovom "prelaznom roku"

jeste gordon legao denveru idealno na ovaj roster i svakako je dobar igrac, ali dramond je rubni ol star

covek je koliko prosle sezone bio najbolji skakac lige, pretprosle je odvukao svoju ekipu u PO, ima samo 27 godina i nije imao nikakve velike povrede, zapravo u karijeri je propustao jako malo utakmica

 

ali valjda zbog nacina kako je potpisan ljudi su ga svrstali u neku grupu veterana koji ce eto biti dodatak rosteru, a on je zapravo po kvalitetu treci igrac ekipe

bili su jaki, a sa njim su prejaki, ako je bio neki strah da su izgubili odlaskom dvajta, sad je to definitivno prevazidjeno

ne znam kad je neko unutra imao toliko kvalitetnih igraca i raznovrsnih igraca, imace bas bezbroj opcija

 

 

slabo gledam lejkerse, ali koliko cujem/citam kuzmu bas hvale ove sezone, da je napravio solidan iskorak i sazreo igracki

moguce da je samo imao lose vece

Link to comment

Denver ispred Fejkersa :) uskoro mozda i ispred Klipersa, imaju 3 tenk utakmice pa onda Boston nejaki. I inace imaju dosta povoljan raspored do kraja, od super-teskasa Lejkersi, Klipersi, Bruklin i Juta po jedna tekma, Portland dve i jednom Majami.

Link to comment

ne volim da kukam na sudije i idu mi na kurac ljudi koji to redovno rade i koji svuda nalaze zavere protiv "nasih" ali ovo je bas nadrealno

posebno ako uzmemo u obzir kako i sta se svira igracima njegovog rejtinga

jos ovde sudija ima bas dobar pregled, ne znam jbg, deluje zaista prilicno neverovatno da niko od njih ovo nije video

 

ali kako se samo usrao ovaj sudac :D

ne znam sta je mislio da ce somborac da ga iznabada :laugh:

Link to comment

Malone bi morao da napravi scenu i pritisak na sudije po cenu da ga iskljuce sa utakmice...ne mozes kao trener dopustiti da ti all nba igraca, jednog od najboljih u ligi, sudije onako disrispektuju i dozvoljavaju da je vreca za udaranje

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...