Jump to content
IGNORED

NBA 20/21


1n54jd3r

lakers repeat?  

77 members have voted

  1. 1. lakers repeat?



Recommended Posts

25 minutes ago, pbg12345 said:

kad se vec pominje takvo poredjenje, ja danas bas razmisljam o danilovicu i bogdanu

slicni igraci i fizicki cak

 

iznenadilo me (a cak su i u istoj starosnoj dobi otisli u nba) koliko su im slicne brojke u nba

 

do sad sam obicno poredio bogdana i bojana zbog neverovatne podudarnosti u njihovim karijerama cibona-partizan, odlazak u istoj dobi u fener, pa opet u istoj dobi u nba, cak su i nba tim promenili posle tri sezone, doduse bojan nije docekao zavretak te trece sezone

da, pricalo se o tome na forumu, slican i skill set i neki pokreti. ima onaj yt klip koji nize njihove slicne napadacke poteze. danilovic ipak atleticniji, duze i vizljastije telo, bolja 1 na 1 odbrana i veca muda

Link to comment

ko god iigrao tri sezone u nba slava joj i milost, je genije kosarke.

tacno i ja kao laik vidis smiso skoro svakog igraca tamo.

zlab sam na bjelicu ali sam sretjan sto jos nalazi sebe u nba, slava joj i milos'

 

  • Haha 1
Link to comment

Probao sam da ne navijam za Netse noćas, ali ne vredi. I 12 Hardena je bolje od one šabanerije. Drummond koji kao podjebava LMA, pa ne, i treba Embiid sve da vas trpa i onda podjebava po Tviterima. 

Link to comment

Raptors najpre dali 47 u 1st qtr, 87 u prvom poluvremenu, pa onda samo 13 poena u 3rd qtr
Garant su pooborali pola tih statistickih rekorda franshize za jedno vece

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...