Jump to content
IGNORED

NBA 20/21


1n54jd3r

lakers repeat?  

77 members have voted

  1. 1. lakers repeat?



Recommended Posts

MPJ igra odlicno, procenti koje ima su nestvarni. U odbrani je dosta napredovao i nastavice se taj trend. Naravno, desice se i da zabrlja povremeno ali njegova odbrana iz prosle i ove sezone su nebo i zemlja. Jos uvek se previse oslanja u to da ce moci da udari blokadu nizim igracima i kada naprave korak prednosti. Igra se dosta vise ove sezone na njega, pa samim tim nije nestrpljiv i ne siluje neke lose suteve i spustanje lopte na parket. Odlicno su uboli sa njim. High risk-high reward. Ono sto jeste upitno su njegova ocekivanja za extension ugovora kao i uloga koju ce imati u narednim godinama. On je tip koji zeli da bude all star, i verovatno ima trip da u nekoj buducnosti bude i MVP kandidat.

Link to comment

atlanta od povratka bogdana ima 14-5, u tom trenutku su bili na 14-20

ukupno sa njim ove sezone 18-10, bez njega 10-15

nije sigurno samo do njega, ali mislim da nesto govori i o njemu i njegovom znacaju za ekipu

od povratka postize 14p po mecu, a na poslednjih 13 utakmica 17,4p

 

u aprilu na 6 utakmica 19,8p 4,8s 4,3a  54,1 fg  52,4 3p

makar statisticki u ovom periodu igra svoju najbolju nba kosarku

atlanta na tih 6 meceva ima 5-1

  • +1 2
Link to comment
5 hours ago, Jozef K. said:

Da li Jokić i Porter Jr komuniciraju van parketa? Dodaju loptu jedan drugom tokom igre, ali nisam primetio da su jedan drugog podržali tokom utakmice.

 

 

  • +1 1
Link to comment

jokara je takav sampion da on ne gleda licne odnose.

jokara je level jordan!

psihopata ako treba za svoju skvadru

kakav crni licni odnos!

on je covek lider a oni su sajkopati!

druzice se sa konjima ..

 

 

  • +1 3
Link to comment
1 minute ago, Joe D said:

zna se da su najbolji tandemi oni koji ne razgovaraju van terena. kao predrag sasa i celavi sasa. 

Odmah su mi oni pali na pamet kada je krenula ta priča o Jokiću i MPJ.

Link to comment
1 hour ago, Joe D said:

A u stvari su Divac i Stojakovic na steroidima. 

ovo je jako dobro poredjenje, cudno da ga jos ranije niko nije izneo...jako slicni skillsets i saradnja oba para

Link to comment

kad se vec pominje takvo poredjenje, ja danas bas razmisljam o danilovicu i bogdanu

slicni igraci i fizicki cak

 

iznenadilo me (a cak su i u istoj starosnoj dobi otisli u nba) koliko su im slicne brojke u nba

 

do sad sam obicno poredio bogdana i bojana zbog neverovatne podudarnosti u njihovim karijerama cibona-partizan, odlazak u istoj dobi u fener, pa opet u istoj dobi u nba, cak su i nba tim promenili posle tri sezone, doduse bojan nije docekao zavretak te trece sezone

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...