Jump to content
IGNORED

NBA 20/21


1n54jd3r

lakers repeat?  

77 members have voted

  1. 1. lakers repeat?



Recommended Posts

Da si gledao, video bi kakav. Bukvalno nije ličio na sebe iz sezone pre toga, a još tada se već videlo da to nije taj Dankan, ali je bar još uvek bio vrlo dobar u odbrani. Onda počinje 15/16 i shvatiš da ga je bukvalno prelomilo. Čak je i počeo manje-više ok, ali negde oko Januara je bukvalno postao senka starog sebe. Ali je, car kakav jeste, za razliku od nekih, prihvatio činjenično stanje i otišao kako je i igrao, bez pompe, bez oproštajne sezone :isuse:, uz par reči.

 

I naravno da sam mislio na Hakima u Torontu u prošlom postu, tek sad videh šta sam napisao, som.

Edited by zorglub
Link to comment

Da gledao sam i to bukvalno svaku utakmicu. Bio je usporen, mucile su ga i sitne povrede dosta vise je odmarao i najmanja minutaza u karijeri. Ali avaj reci strmoglavi drop za igraca sa 40 godina, ne znam sta bih ti rekao, ja to tako ne vidim. Kao sto rece nekad mora i prestati igrati.

 

Strmoglavi drop je neko a la Monte Ellis, trpa covek po 20 pts celu karijeru i predje u Pacerse i van lige je posle godinu i kusur sa 31, 32 godine. Da ti ne navodim sad milion primera.

  • +1 1
Link to comment

Vins Karter je igrao do 42ge, igra mu je bila fizicki dominantna koliko i Blejku Grifinu, ali se onda preorjentisao na 3&D, spot-up šutera, i bio je sasvim solidan u tome, inače ne bi potrajao toliko.

Hoću reći moguće je transformisati svoju igru, e sad da li će Blejk to uspeti i u kojoj meri ostaje da se vidi. Definitivno su male šanse da bude onaj stari. I kudos za njega što pokušava, najlakše je sedeti i “keep gettin them checks”.

Link to comment
3 hours ago, goofs said:

Vins Karter je igrao do 42ge, igra mu je bila fizicki dominantna koliko i Blejku Grifinu, ali se onda preorjentisao na 3&D, spot-up šutera, i bio je sasvim solidan u tome, inače ne bi potrajao toliko.

Hoću reći moguće je transformisati svoju igru, e sad da li će Blejk to uspeti i u kojoj meri ostaje da se vidi. Definitivno su male šanse da bude onaj stari. I kudos za njega što pokušava, najlakše je sedeti i “keep gettin them checks”.

Pa to. A true alpha knows when its time to concede. :D

Griffin jeste u slobodnom padu, ali to gde je on sada pao je i dalje za mnogo igrača nedostižna visina. Ima 32 godine, ne pričamo o nekom đedu koji ima 38-39. U tim godinama igrač može da zaustavi pad, da vrati formu. Pitanje zašto bi ga bilo ko potpisao je besmisleno. Neće ga niko potpisati da bude starter i igra 30 minuta, kao što je to radio u Pistonsima. Ali ako ga posmatraš kao čoveka koji će da bude 10-11 igrač i da mu se postepeno povećava uloga do playoffa ako bude podizao i formu, onda bi u skoro svakom timu mogao biti upgrade.

Ako ne bude produktivan i ako forma nastavi da mu pada...ništa lakše nego nekog izbaciti iz tima.

 

Edited by omiljeni
Link to comment

Da li si ti video na šta on liči? Da, Adonis telo je još uvek tu, samo što je život isisan iz njega. Da vrati formu, bude koristan i povećava ulogu? Samo i jedino ako se ispostavi da je najveći makijavelista koga smo ikad videli.

Link to comment

blake je delovao kao podgrejani leš cele sezone ali videlo se da mu je stalo, par puta je iz nemoći šutnuo reklame po izlasku iz igre. ne isključujem da će netsi od njega dobiti nešto, u zadnje dve tekme koje je odigrao mi je delovao malo skočnije™, do kraja sezone možda stigne i da zakuca.

Link to comment

Klasika...Embid ce uciniti pa gotovo sve samo da izbegne duel sa Jokarom :D

 

btw, Simons i on su bili kod brice koji je zarazen

Edited by 1n54jd3r
Link to comment

 

Simons i Haus o MVP utrci, kazu da je Embid favorit a da Elbidjija guraju mediji. Za Jokaru kazu da ga je Denver izdao posto igraju ko babe, da su trenutno na stazi za 49 pobeda (u sezoni od 82) i da je to nedovoljno za MVPja. Kazu da moraju da budu unutar top4 ekipe u ligi.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...