Jump to content
IGNORED

NBA 20/21


1n54jd3r

lakers repeat?  

77 members have voted

  1. 1. lakers repeat?



Recommended Posts

4 hours ago, goofs said:

 

Simons i Haus o MVP utrci, kazu da je Embid favorit a da Elbidjija guraju mediji. Za Jokaru kazu da ga je Denver izdao posto igraju ko babe, da su trenutno na stazi za 49 pobeda (u sezoni od 82) i da je to nedovoljno za MVPja. Kazu da moraju da budu unutar top4 ekipe u ligi.

 

zasto? to su gluposti. zasto ne bi neko mogao biti proglasen najboljim, cak i ako igra za najgoru ekipu lige? 

koji su bili bullsi, 87-88, kad je Jordan prvi put bio MVP? sigurno nisu bili ni u prvih 5-6...

Link to comment

Pisao je neko ovde vec, u poslednjih 20 godina MVP je bio igrac uglavnom iz najboljih ekipa lige, dva puta iz ekipa koje su bile druge u svojoj konferenciji i jednom kada je Rasel Vestbruk imao tripl-dabl sezonu a kad je OKC bila rezultatski kao Denver sad trenutno. Ovi u klipu nazvase to mracnom istorijom MVP nagrade :)

 

Jbg, promenila se vremena, u nacelu se slazem sa tobom, ali onda mora da postoji drasticna izmedju MVP pobednika i prvog sledeceg u trci, a ovde je nema, Embid igra sezonu karijere, a i Janis je tu negde nedaleko, Elbidji takodje ako nekim ludilom nagazi drugi deo lige.

Link to comment

jokic je po naprednim statistikama toliko ispred svih da to nije ni smesno. samo zbog toga bi trebao da bude prvi. ovako su ispred njega embiid zbog bolje sezone philadelphie i lebron zato sto je lebron. inace meni je harden ispred lebrona, samo ni on nije omiljen medju medijiu. lillard ima isto argumenata ali ne toliko jako kao embiid i jokic.

Link to comment

Samo da kažem da gotivim Grifina i da se nadam da će da odradi valjano ostatak sezone i da će Bruklin da razori LA smarače, moraću da navijam za mrtvog Hardena ali radio sam i /ne previše, doduše/ gore stvari u životu...

  • +1 2
  • -1 1
Link to comment

Pa da, iz ove perspektive bas to. Pri tom je on u Fili za iste pare koje dobija debeli Gasol kod Lebrona, malo su se kockali tu i za sad ne deluje da su bolje prosli.

 

A malo se i Duajt kockao, dosao je da igra iza (drugog :fantom:) najboljeg centra lige, mozda je racunao na njegovu sklonost povredama i izostancima, ali nelezivraže. U Lejkersima bi imao vise minuta.

Link to comment

Gledao sam ovaj all star i ovo mi je najjači utisak, sa kojom lakoćom ubacuju te šuteve. Ludaci su već promenili košarku a zapravo tek će jer hiljade klinaca sada vežba ovo isto, a kada se navežba do nekog statistički zadovoljavajućeg nivoa ko zna na šta će košarka da liči.

Link to comment
2 minutes ago, Bane_V said:

Gledao sam ovaj all star i ovo mi je najjači utisak, sa kojom lakoćom ubacuju te šuteve. Ludaci su već promenili košarku a zapravo tek će jer hiljade klinaca sada vežba ovo isto, a kada se navežba do nekog statistički zadovoljavajućeg nivoa ko zna na šta će košarka da liči.

 

Ubacio klinac juče na kraju treninga 3 zaredom korak preko pola skroz iskosa do bočne linije, prva misao mi je bila da će početi sad da šutira sa 10m na utakmicama :D

Link to comment

Pomerice liniju za 3 ponovo. Kad to urade, opet veci je prostor za igru pa ce biti jos vise mesta za igru unutra.

 

Kosarka se vrti ukrug.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...