Jump to content
IGNORED

NBA 20/21


1n54jd3r

lakers repeat?  

77 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Vraća se Smart večeras za Boston protiv Bruklina. 

 

Gledao sam završnicu Dalas-Sa od juče i deluje da je Dalas podigao malo odbranu a i u nekih poslednjih 5 utakmica i brojke to pokazuju. Oni su zdravi izvesno top 5 meni na zapadu. Sa druge strane večeras igraju sa OKC a odmaraju i Luka i KP. 

Link to comment

Ko je budan ne želi da propusti zagarantovanu zabavu, Pokuševski startuje. Za sad ima 4 skoka i jedan pogođen midrange sa penala i jedan pas iza ledja koji je promašio čoveka za 3 metra, otvorio kontru i u procesu umalo ubio onog majstora što briše parket jer je morao da beži sa terena zbog kontre :D

  • Haha 1
Link to comment
4 hours ago, theanswer said:

Ko je budan ne želi da propusti zagarantovanu zabavu, Pokuševski startuje. Za sad ima 4 skoka i jedan pogođen midrange sa penala i jedan pas iza ledja koji je promašio čoveka za 3 metra, otvorio kontru i u procesu umalo ubio onog majstora što briše parket jer je morao da beži sa terena zbog kontre :D

 

14pts 8sk

4/4 slobodnjaci

 

Blokada i clutch trojka!

 

Hejteruuuuuuuuu

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, 1n54jd3r said:

evo ih krila ako se Denver odluci za malo skuplje resenje:

  1. Aaron Gordon, Forward — Orlando Magic
  2. Harrison Barnes, Forward — Sacramento Kings
  3. Kyle Anderson, Forward — Memphis Grizzlies
  4. Taurean Prince, Forward — Cleveland Cavaliers

 

Ne znam za ostale, ali Slow Mo igra odbranu na 3 baš kao i Jokić na 5. Da, nije to loše, ali je otprilike maksimum s obzirom na mogućnosti. Memfis je za njega idealan tim, kome samo Ingles fali za live instant replay igru sa petorkom u kojoj su ova dvojica, Tilman i Valunciunas. Taj slugfest bi bilo fenomenalno gledati.

Link to comment

Barns iz ove sezone, plus da sačuvaju Gerija i MPJ na 4 bi recimo bilo ok rešenje. Starac Milsap sa klupe na 10-15 minuta.

 

Samo teško da bi Kingsi uzeli Bartona i još jednog rukija za Barnsa. Gde je Vlade kad najviše treba :sad:

Edited by Mos
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...