Jump to content
IGNORED

NBA 20/21


1n54jd3r

lakers repeat?  

77 members have voted

  1. 1. lakers repeat?



Recommended Posts

Jokara upisao svoj 50. tripl dabl i to monstruozan...za laganu pobedu i to u back2back nastupu...a setimo se da je sinoc bio 1rb shy za TD

Link to comment

Нема Јокић живаца за МПЈ-а. Хватао се за главу кад је МПЈ изгубио лопту након дефанзивног скока. И стално му нешто дроби након деф. скокова, тражи лопту. Попио Јокић пред крај и једну смеч банану.

Link to comment
5 hours ago, dekki said:

Нема Јокић живаца за МПЈ-а. Хватао се за главу кад је МПЈ изгубио лопту након дефанзивног скока. И стално му нешто дроби након деф. скокова, тражи лопту. Попио Јокић пред крај и једну смеч банану.

da jebote, to i ja stalno tripujem. nisam gledao ovu utakmicu, ali u prosloj kada ga je pozvao da uleti pod kos i kada je mpj dao kos, iako je bio cuvan, i iznudio slobodnjak, debeli mu je kenjao umesto da ga hajfajvuje.

a i murray ga ignorise.

Link to comment

Jokica nervira kada nekome fale fundamentalne stvari. MPJ neretko uhvati skok ali ne zastiti loptu i izgubi je u roku od sekund. Hoce Jokic da ga ukljuci u napad ali popizdi kada ovaj npr ne iskoristi otvorenu liniju da katuje. A MPJ se stvarno trudi i ima ogromnu zelju da se dokaze. Ucice on kroz svaku utakmicu, do plejofa ce biti drugaciji igrac.

  • +1 2
Link to comment

Mislim da je vec napredovao dosta od pocetka sezone. pogotovo od kad igra više na 4

Edited by Далибор
Link to comment
9 hours ago, Djuro said:

'Ladno imamo najboljeg kosarkasa u najjacoj ligi na svetu.

Koji se, pri tome, zajebava.

 

Mislim da se ove sezone ne zajebava uopšte i otuda ovaj neverovatan skok. Pritom je doveo telo u red, nije slučajno što toliko zakucava ove godine i generalno je eksplozivniji. Denver ima peti najlakši raspored posle pauze a već sad je na 3 utakmice samo iza Filadelfije koja je prva na Istoku. Upoređujući malo opet Embida i Jokića, nekako mi je eye test jači od svih brojki i dalje, kad gledaš Embida ko da gledaš Murinjov Inter, kad gledaš Jokića ko da gledaš Barsu sa Ronaldinjom. 

 

Večeras Filadlefija Juta, to bi vredelo pogledati. 

Link to comment

Murray i Jokic kombinovano:

25/40 vs Milwaukee

25/42 vs Bulls

17/25 vs Thunder

overall 67/107 iliti 62.6% iz igre

usput 23/23 sa penala

 

suludo. bukvalno suludi procenti

Link to comment

nema sanse da mu daju da bude MVP, cak ni ako budu prvi.

 

image.gif.eccd22c81304d7fac75cf5f4feff4316.gif@theanswer "zajebava", u smislu da ne budzi statistiku. da hoce, imao bi svako vece 40/20/10. 

 

 

Edited by Djuro
Link to comment

Polako ali sigurno ga i vidjeniji analiticari spominju kao ozbiljnog kandidata u MVP trci...nisu sanse ne znam kolike, ali nisu ni skroz mizerne...sve zavisi kako odigra do kraja sezone i gde dovede Denver

Link to comment
7 minutes ago, Djuro said:

na tome sto je neatraktivan.

raja hoce veselo...

 

Ne glasa raja nego novinari. Ok, ima i tu svega ali je drugačije.. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...