Jump to content
IGNORED

NBA 20/21


1n54jd3r

lakers repeat?  

77 members have voted

  1. 1. lakers repeat?



Recommended Posts

Janis je bio prethodne dve godine. Meni je utisak za oba ta all-stara da je on namerno birao igrace koji su, uslovno receno, team-first u odnosu na me-first, manje carine loptu i vise igraju za tim. Harden je uvek kod Lebrona, Lilard, Doncic, Kajri. Razlog ne znam, mozda je mislio da ce tako lakse da se dokopa MVP nagrade, ako ima ekipu koja ga hrani.

 

A KD je birao ko tetka, ali boli ga dupe, ionako ne igra. A i sam all-star je godinama vec sprdnja i bez ove pandemije.

Link to comment

Koji disrespect za Jutu noćas, izaberu Mitchella poslednjeg, Lebronovi komentari da niko nikad nije birao Jutu u igricama i “We need some length!”, pa onda uzimanje Sabonisa umesto Gobera koji ostane nedraftovan :lolol: Španska serija

Link to comment

Koji je motiv ovog buyouta za Pistonse? Jel se Blejk odrekao nekog dela novca? Ili ako ga sad otkupe briše im se iz salary capa? Ne kontam.

Link to comment

Podesavaju prognoze prema trenutnim rezultatima. Bukvalno se menja iz dana u dan. Lejkersi i Juta imali losing streak, Nuggetsi pobedili 4 na putu i eto to je to.

Link to comment

likovi su imali hjuston za favorite a lejkerse ispod 1% pred pocetak plejofa u bablu. ne znaju oni nista dalje od statistickog modela, kakvi fan klubovi. 

Link to comment

Ma jasno je da je on bivši, nego me zanima tehnička strana otkupa, zašto bi ga ikome davali ako moraju da mu isplate ugovor do kraja i ako ce im to pojesti salary cap?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...