Jump to content
IGNORED

NBA 20/21


1n54jd3r

lakers repeat?  

77 members have voted

  1. 1. lakers repeat?



Recommended Posts

32 minutes ago, napadaj said:

Nisam gledao utakmicu, pa čitam komentare navijača Golden Stejta o Smailagiću. Ukratko - katastrofa, baš su nezadovoljni. A year away from being a year away je opšti utisak.

u prvom je bio odlican, u drugom los

Link to comment
31 minutes ago, Joe D said:

pa nije rigodo imao 19 godina kad je otisao, nije ista prica. ne dobijaju se minuti u evropi tako lako, ako mozes da igras dovoljno zrelo sa 17-18 godina, znaci da si talentovan. 

 

a sto se tice heyesa, on je od nba skauta uvek bio rangiran vise od maledona, mada svakako ne 30 mesta na draftu vise. ne znam cime se tacno vode ti na ispodobruca, mozda sopstvenim procenama. generalno, neobjasnjivo je pao theo, definitivno je bolji od pozicije na draftu.

moguce i da ja pogresno interpretiram, slusao sam ih u neko doba noci

poenta je u ovome sto i ti kazes, da je neocekivano potonuo na draftu i da oni na osnovu onog kako je izgledao pre godinu dve ocekuju  dosta od njega

Link to comment

Ja njih ne mogu da slusam vise, toliko su poceli da pljuju cele timove da nema smisla. Ovaj nema pojma, onaj zalutao, sta ce onome lopta bolje da su mu dali lopatu. Otprilike ima tri tima u ligi zbog kojih padaju u nesvest, a svi ostali su im na nivou ABA lige. Ne mogu da se setim da li su takvi bili i pre, a ja mladji - ili su samo omatorili. 

Link to comment

:D

pisao sam ja o tome pre ovde

mada to je boljka vecine tih podkastera, analiticara, picki materina, a i po forumima za razbribrigu je rasireno

 

uglavnom, imaju samo dve kategorije igraca "bogovi kosarke" i sve ostalo je smece, drvo...

eventualno ponekad upadne u grupu izmadju "zahvalnih 3d"

 

 

nije da ih ja nesto pratim, ali definitivno od sveg domaceg najvise njih slusam, valjda sam navikao, a i odgovara mi format, gde se mahom medjusobno zajebavaju a i deluje mi da ne shvataju sebe nesto preterano ozbiljno

otprilike bih mogao sedeti sa tim likovima gdegod i neobavezno kenjati o kosarci

 

prilicno mi idu na kurac strucnjaci koji tripuju da znaju vise kosarke od grega popovica i ubijaju sa nekim suvim naprednim statistickim podacima

 

  • +1 1
Link to comment
9 hours ago, Joe D said:

pokusevski trenira nedelju dana sa ekipom i odmah pripaljuje 12 suteva. jel vidis kako se to radi somborska prevaro?

 

kaže Holindžer da je 213 visoki, 50 kila teški JR Smit :D

Link to comment

moje strucno misljenje :fantom: je da se malo preteruje sa njegovom masom

nece se on gurati unutra pa da mu fali 50kg misica

ako makar na pocetku karijere bude mahom visio spolja nije on u tom smislu ni izbliza u hendikepu kao sto se predstavlja

Link to comment

Poku na terenu izgleda kao neko ko je 5 godina mladji i od one and done rukija, nadam se da ce sto pre krenuti sa kvalitetnom kurom. 

Link to comment
2 hours ago, pbg12345 said:

moje strucno misljenje :fantom: je da se malo preteruje sa njegovom masom

nece se on gurati unutra pa da mu fali 50kg misica

ako makar na pocetku karijere bude mahom visio spolja nije on u tom smislu ni izbliza u hendikepu kao sto se predstavlja

To nije preveliki problem, al mora i nekog da cuva u odbrani.

Link to comment
2 minutes ago, Fins fleet said:

To nije preveliki problem, al mora i nekog da cuva u odbrani.

pa za odbranu i kazem

nece on cuvati igrace svoje visine teze po 40 kg od njega

nego igrace 10 i vise cm nize 

 

svakako mu fali mase, izgleda kao izdziglajli tinejdzer medju odraslim muskarcima, uostalom to i jeste, najmladji je u ligi

ali opet, npr cini mi se da je pogresno i proedjenje sa bolom, jer ce on da se nadjebava sa grdosijama na 4 i 5

Link to comment
1 hour ago, pbg12345 said:

ali opet, npr cini mi se da je pogresno i proedjenje sa bolom, jer ce on da se nadjebava sa grdosijama na 4 i 5

zapravo on i Bol mogu da na kraju ispadnu i slicni...Bol ce verovatno da igra SF, centra svakako nece...

Link to comment

Avdija fin protiv Netsa ali ne vidim nigde Bertansa (ni su box scoru). Je l' on kao juri neki drugi aranzman ili je povredjen?

Avdija 15/4/2 kazu i 100% suta al' im to nesto ne verujem. :)

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...