Jump to content
IGNORED

The Undoing


Ajant23

Recommended Posts

30 minutes ago, Mil@n said:

 

Njegovo srce teško izdriži nešto i što ne pogleda, ali nasluti da ne valja, a tek ovo, leleee....

Prtetrujete. :fantom: Gledaj Vini, Hju Grant nosi Liverpulov dres tokom cele serije na sebi.

Link to comment

mnogo zbrljugano ovo :dry:

zašto tužilac ne koristi informaciju da je optuženi dobio otkaz u bolnici zbog žrtve? to ispade potpuno nebitno. nekakve 3 prijave, istraga, otkaz, bla bla...i ništa. on posle na suđenju priča kako su se voleli, ali niko da postavi pitanje o tom incidentu.

ne mogu da zamislim scenario šta se tu sve moglo izdešavati, ko je koga voleo, ko koga nije i zašto, a da to ostane koliko-toliko koherentno.

ona nije u vinklu i hoće da se zbliži sa ženom oca svog deteta, ali ga i prijavila bolnici da je uznemirava. wtf?!

pa svedočenje Nicole Kidman, ne vidim kako tačno odbrana dolazi u bezizlaznu situaciju zbog tog svedočenja. najpre svedoči kako je njen muž legenda i car, posle se ispostavi da ona možda to baš i ne misli, ali šta se time dokazuje? Ok, kod porote će to da ostavi traga, ali i dalje je Alvesov alibi nikakav, i dalje se svađao i fajtao sa ženom itd itd.  I kako zakon posmatra takva svedočenja? Ona tu faktički svedoči kao što svedoči i 1Omar Little, samo što nju ustvari ukebaju da nema pojma o čemu priča. To može da se posmatra kao lažno svedočenje, ometanje pravde ili kako se to već zove u pravničkoj terminologiji?

I nije mi bilo jasno kako frendica (Staineitz) zastupa njega kad je bila ta istraga u bolnici, a ne zna da je ova lujka u pitanju. jel to uopšte moguće u praksi? treba nekog braniš, a ne znaš ime glavnih protagonista u celom sporu. wtf?

 

ode sad da čitam šta ste pisali.

  • +1 3
Link to comment
6 hours ago, Lancia said:

Prtetrujete. :fantom: Gledaj Vini, Hju Grant nosi Liverpulov dres tokom cele serije na sebi.

 

Nije valjda da si propustio diskusiju o par serija u kojima Vini baca drvlje i kamenje™ a odgledao pilot i pola sledeće epizode? :D

Link to comment
3 minutes ago, Mil@n said:

 

Nije valjda da si propustio diskusiju o par serija u kojima Vini baca drvlje i kamenje™ a odgledao pilot i pola sledeće epizode? :D

Nisam, ali to je odlika velikih umova :fantom: kad porastem i ja cu tako.

Link to comment

Izbindžovao...

Meni se čini da je ovo malo odrađeno ofrlje. Mnogo započetih tema i pitanja na koja na kraju nemamo odgovor. Realno mogao je ovakav kraj da ide posle treće epizode bez suđenja i svega i da sveukupni utisak bude opet isti. Meni ovo najviše liči na zbrzani "Big Little Lies".

 

I naravno... Nicole :wub:

Link to comment

Prvo moram da se zahvalim svima koji me nisu reportovali moderaciji zbog toga što sam otvorio ovaj topik. Umeo sam da dobijem ban i za mnogo manje.

 

Serija je izvanredna. Sa razvojem se sve više i više oseća romansijersko promišljanje iz kojeg se razvila na osnovu književnog predloška i mogu reći da su dramaturški uradili sjajan prelaz na finale koje razvija dramsko onoliko koliko može obzirom da ga romansijersko ustavlja, ali i kroz koje romansijersko sopstvenom promišljenošću zapravo preoblikuje dramsko i dublje ga zaokružava.

 

 

Edited by Ajant23
  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...