Jump to content
IGNORED

Biden / Trump - Americki izbori 2020


vememah

Recommended Posts

7 minutes ago, namenski said:

Jebes more to, nego jel' ono nuklearno коферче jos kod njega...

zvanično jeste.

 

nezvanično... možda je nakon svinjinog neuspelog državnog udara usledio uspešan kontraudar.

 

https://www.cnn.com/2021/01/08/politics/house-speaker-joint-chiefs-milley/index.html

"This morning, I spoke to the Chairman of the Joint Chiefs of Staff Mark Milley to discuss available precautions for preventing an unstable president from initiating military hostilities or accessing the launch codes and ordering a nuclear strike," Pelosi wrote in a letter. "The situation of this unhinged President could not be more dangerous, and we must do everything that we can to protect the American people from his unbalanced assault on our country and our democracy."

Link to comment
14 minutes ago, apostata said:

 

Pavlik Morozov.:dry: Jebo ih doksing. I koja je fora sa ovim she/her, sporadično svraćam na Tnjiter, vidim malopre AOC i Kamala isto to imaju u profilu. Bajden i Berni nemaju ništa slično?

19 minutes ago, Redoran said:

Kod njih su i nož i pogača, dok neko najzad ne skupi cojones da ih stavi u ozbiljan i strog zakonski okvir.

Da, oni su preuzeli, što bi se kod nas reklo, "javno informisanje", odavno zrelo za regulaciju.

Link to comment
6 minutes ago, radisa said:

Mislim da on ne može sam da pokrene koferče, sve i da sad hoće... :fantom:

 

Nijedan predsednik ne može da iz čistog hira otvori koferče i raspali nakon što je ustao na levu nogu ili su ga banovali sa tvitera. To jest, može, ali lanac izvršenja neće to da sprovede tek tako. Ima tu dovoljno normalnih da prepoznaju ludaka i zaustave izvršenje. Problem je u tome što se broj tih normalnih polagano smanjuje ali taj problem neće doći na naplatu u Trampovoj eri.

Link to comment

Teško da to koferče ima moć da automatski lansira rakete po pritisku na crveno dugme.

 

Možda i to proba debil, ne bi me preterano začudilo.

Link to comment
2 minutes ago, Anonymous said:

Teško da to koferče ima moć da automatski lansira rakete po pritisku na crveno dugme.

 

 

Nema naravno. Koferče izdaje naređenje koje onda prolazi kroz ozbiljan sistem verifikacije dok ne stigne na kraj gde čekaju ona poslednja dvojica koji ubacuju ključ u lansere i pritiskaju dugme (nakon finalne potvrde od strane predsednika).

Link to comment

Na niske grane spala Amerika: ne zna se gde je коферче, sta god i kako god takozvani lanac komande je sasvim sigurno poremecen, ne zna se na kome je da odlucuje, za moliti je boga da Putina i Sija ne zasvrbe prsti ovih nekoliko dana... :cry:

 

 

Link to comment
P a ž n j a NSFW NSFW NSFW NSFW

Iz naročito opravdanih razloga, eksplicitan/uznemirujuć sadržaj u ovom postu nije uklonjen.

U videu je prikazana nečija nasilna smrt.

Zabranjeno je kačiti slične sadržaje.
Otvarajte/klikćite na svoju odgovornost.

Napomena (izvod iz pravila): "Komunikacija forumaša sa moderatorima treba da se odvija na jednom podforumu Zid Plača..." – tema Imam pitanje za mod tim (ako je zaključana, i samo onda, privatna por.)
NSFW NSFW NSFW NSFW NSFW NSFW

 

 

40-minutni snimak upada u kapitol

Edited by Krošek
mod edit
Link to comment
3 hours ago, morgana said:

...

 

40-minutni snimak upada u kapitol

 

Deluje da je bilo vise ljudi nego sto mi se dojmilo ono vece. Ali na pocetku snimka, prvu liniju odbrane cine 4 ili 5 pandura sa nekim kao pendrecima i to je to. izdrzali su 10 sekundi i skonili se. Gore nego kad je Nogo upadao kod nas. 

Edited by Krošek
mod edit
Link to comment
3 minutes ago, Redoran said:

 

Nema naravno. Koferče izdaje naređenje koje onda prolazi kroz ozbiljan sistem verifikacije dok ne stigne na kraj gde čekaju ona poslednja dvojica koji ubacuju ključ u lansere i pritiskaju dugme (nakon finalne potvrde od strane predsednika).

 

Kako se zvao onaj Rus što je odbio da aktivira glave onomad (umro relativno nedavno)?

 

1 minute ago, gone fishing said:

kao što znamo iz filmova :happy: pored trampare koferče mora da aktivira još jedan član vlade

 

A i on što će da ga aktivira. To su smešne priče, dobre za filmove.

Link to comment

 

 

4 minutes ago, Далибор said:

 

Deluje da je bilo vise ljudi nego sto mi se dojmilo ono vece. Ali na pocetku snimka, prvu liniju odbrane cine 4 ili 5 pandura sa nekim kao pendrecima i to je to. izdrzali su 10 sekundi i skonili se. Gore nego kad je Nogo upadao kod nas. 

Ubistvo žene je na 35:00, ako nekog mrzi da gleda sve, a to ga zanima...

 

 

Link to comment
×
×
  • Create New...