Jump to content
IGNORED

Biden / Trump - Americki izbori 2020


vememah

Recommended Posts

25 minutes ago, Hamlet Strašni said:

Ja sam 100% navijao za Bajdena i prezirem Trampa. Ali kad slušam CNN počinjem da osećam simpatije za “izdajnike”.

 

Pardon , "teroriste", po Dzejku Taperu.

Link to comment
5 minutes ago, 3opge said:

 

to je federalna policija koja jos nije dosla u DC u vecem borju.

 

A zašto nije? Ozbiljno, zar neko iz FBI-a (pretpostavljam da je to njihva delatnost) nije trebao da zna za namere protestanata, mogućnosti, analize, kurcepalce?

 

Ili je taj koji je trebao da zna pustio ovo?

Link to comment

Taj oslikani wannabe rogati pagan izgleda ide redom na proteste.

Ali drugar sa Commie lives don't matter majicom pored... :lolol:

Ovaj svet ima previše zaludnih besvesnih idiota. I svi glasaju, apparently.

Image

Link to comment
Just now, radisa said:

A zašto nije? Ozbiljno, zar neko iz FBI-a (pretpostavljam da je to njihva delatnost) nije trebao da zna za namere protestanata, mogućnosti, analize, kurcepalce?

 

Ili je taj koji je trebao da zna pustio ovo?

 

Koshtunica 2008 

Link to comment

135557631_10157480120456857_172299591093

 

Neće Trampu ovo biti oprošteno, nema šanse...

 

Ovo bacanje u blato simbola Amerike, to što im se upravo čitava planeta smeje i sprda sa njima, nema šanse..

 

Upravo su i zvanično skinuti s trona najveće svetske supersile, mogu zamisliti koliko se šampanjaca otvara u Moskvi i Pekingu, i ne samo tamo.

 

Mislim da Tramp uopšte još nema predstavu koliko je najebao i kako će tek biti jeban na tenane. Možda ga neće doterati do prosjačkog štapa, ipak je bio predsednik, ali će ispišati ko kamen iz bubrega svaku ovu sliku ponižavanja koju večeras gledamo.

Link to comment

takođe se meša objektivno i neutralno izveštavanje.  CNN nije neutralan, i ne treba da bude neutralan prema svima, jer nisu svi isti. sasvim je u redu da rulju naoružanih degenerika nazovu ruljom, a demonstante demostrantima, to je objektivno izveštavanje.

 

u redu je da naprave prilog "Nova neverovatna izjava predsednika, poslušajte šta je rekao, a evo šta je istina" itd. ili da se samo isključe, nećemo da prenosimo ove gluposti i da mu dajemo prostor da koristi WH za svoju propagandu i gotovo.   bolje nego N1 koji neutralno bez ograde prenosi svaki Vučićev nervni slom, kao da su to normalne stvari

  • +1 1
Link to comment
18 minutes ago, Weenie Pooh said:


 

 


Vidim ja da džaba krečim, ali dobro.

 

ma ne krečiš nego brljaš temperama na času likovnog, ali dobro... nešto radiš sa nekim bojama.

Link to comment
  • Redoran locked and unpinned this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...