Jump to content
IGNORED

Biden / Trump - Americki izbori 2020


vememah

Recommended Posts

1 minute ago, Weenie Pooh said:

 

Sabrano te molim da mi objasniš kako to tvrdnja "crnce za ovo likvidiraju" poziva na uzdržan i promišljen princip.

Umnoženo te molim da razumeš da je moj post bio odgovor na buđin post, gde je za FOx napisao, citiram. 

Quote

Kako su pozivali policiju da se obracuna sa BLM, tako je sada pozivaju da se obracuna sa Trampovcima.

 

Link to comment
11 minutes ago, levi said:

da ne treba da likvidiraju crnca?

 

To se onda pomene u raspravi o likvidacijama crnaca, koje veze nemaju ni sa kakvim rioting situacijama, u kongresu ili tokom BLM protesta.

 

Kad god se ljudi pozivaju na privilege narrative, konačni zaključak bukvalno nikad ne ispadne poziv na umerenost i neiživljavanje.

 

Svaka teza u stilu "Eee, video bi ti da nisi cis might whale, jebali bi ti milu majku" sugeriše samo da je to jebanje majke normalna stvar, default standard. Da je svako koga policija ne ugazi i ne ustreli vanredno dobro prošao.

 

Posledica tu nije uspostavljanje zamišljenog pariteta, već normallizacija nasilja.

 

Ali da ne dužim sad, uživajte u prenosu. O ovome smo već odavno pričali povodom policijskog upucavanja. (Ljudi tutumračili "belca nikad ne bi ovako upucali", onda im se okači gomila snimaka gde belca isto tako upucaju, a odgovor izostane :yawn2: )

Edited by Weenie Pooh
  • -1 1
Link to comment
4 minutes ago, Budja said:

Cini mi se da se ovde mesa policijsko nasilje prema pojedincima AfroAmerikancima i ponasanje policije u odnosu na masovne proteste.

takođe se meša ponašanje gradske policije, federalaca, i nacionalne garde. 

 

kao što sam već napisao, DC policija bi/je postupala slično.

  • +1 2
Link to comment
3 minutes ago, Gandalf said:

takođe se meša ponašanje gradske policije, federalaca, i nacionalne garde. 

 

kao što sam već napisao, DC policija bi/je postupala slično.

 

Dobro, mi hiljada miljama daleko ne razaznajemo te institucionalne nijanse. Hvala na razjasnjenju.

Link to comment
1 minute ago, Hamlet Strašni said:

Ja sam 100% navijao za Bajdena i prezirem Trampa. Ali kad slušam CNN počinjem da osećam simpatije za “izdajnike”.

ma nemoj, a zasto, molicu?

sta su to, recimo, danas rekli sto nije istina?

  • +1 3
Link to comment
1 minute ago, Hamlet Strašni said:

Ja sam 100% navijao za Bajdena i prezirem Trampa. Ali kad slušam CNN počinjem da osećam simpatije za “izdajnike”.

 

Ne daj se budalama radikalizovati.

 

CNN bi trebalo da izaziva samo prezir za CNN.

Link to comment
×
×
  • Create New...